PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501868}

Poznasz przystojnego bruneta

You Will Meet a Tall Dark Stranger
6,0 43 992
oceny
6,0 10 1 43992
5,7 23
oceny krytyków
Poznasz przystojnego bruneta
powrót do forum filmu Poznasz przystojnego bruneta

Dobry !

ocenił(a) film na 8

Lubię filmy Allena, jednak idąc na seans po przeczytaniu opinii ludzi na filmwebie miałem do niego lekką rezerwę. Całkiem niepotrzebnie ..... film był dobry, momentami śmieszny, momentami irytujący ( kiedy Sally próbuje uzmysłowić mamie, że wróżka to oszustka, lub kiedy Greg unika odpowiedzi na pytanie Sally "co by było gdyby..."). Mi i mojej towarzyszce film się podobał, a na sali kinowej słychać było co chwila rubaszny śmiech zachwyconego kinomana z siedzenia za nami, a po projekcji kilka osób klaskało. Ja polecam na rozrywkowe, weekendowe wyjście :)

ocenił(a) film na 8
Tranquillo

Ja również byłam lekko zdystansowana idąc do kina, ( wszystko przez ocenę filmu na Filwebie :)), ale miło zostałam zaskoczona.
Super filmik, doborowa obsada, ciekawe postacie...
Polecam !

ocenił(a) film na 5
Mimi_15

nie rozumiem tylko dlaczego to komedia... raczej kiepski humor w barwach dramatu gdzie 6.2 to i tak szał ciał

ocenił(a) film na 6
Pascalekk

Film średni. Obejrzałem dziś w kinie i powiem szczerze, że tego typu filmy nie są dla mnie. Nie widziałem poprzednich filmów Woody Allena i chyba nie zamierzam. Jeżeli reszta też tak wolno się rozkręca i jest taka monotonna to mogę śmiało powiedzieć, że to przereklamowany reżyser/scenarzysta. Dobrzy aktorzy to największy plus tego filmu. Fabuła jest nieciekawa, miałem wrażenie jak bym oglądał długi odcinek serialu. Szczególnego przesłania to ten film nie ma. Oczywiście można się by pewnie czegoś doszukiwać ale moim zdaniem to film, który Woody Allen zrobił na szybko. (Zauważcie że co roku ukazuje się nowy jego film, zazwyczaj o podobnej tematyce) Podsumowując, film można obejrzeć i na nim nie zasnąć lecz dobre kino moim zdaniem to nie jest. (Paniom film zapewne bardziej przypadnie do gustu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones