PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495847}

Pozwól mi wejść

Let Me In
6,2 32 541
ocen
6,2 10 1 32541
6,5 6
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Bardzo interesujący film,wyróżnia się ciekawą fabułą-nie naciągane zakonczenie!Lubię horrory,ale ten można powiedzieć,że jest z górnej półki gdyż nie bazuje głównie na krwi i lataniu

ocenił(a) film na 6
karena

To ja polecam Pozwól mi wejść Made in Sweden, bo niestety ta wersja nie ma tej magii i chłodu specyficznego dla Skandynawskich produkcji. Ponadto w oryginale relacje Oskara i Eli wydają mi się bardziej intymne(nie mowie tu o seksie oczywiście) bo między dzieciakami które tam grały widać swego rodzaju więź. Sam Oskar wydaję się jeszcze bardziej wyalienowany,niż Owen w wesji US, a dziewczyna grająca Eli ma w sobie coś hipnotycznego. Może gdybym nie oglądał "Låt den rätte komma in",to "Let mi in" podobałoby mi się nieco bardziej, ale ja jestem nieobiektywny, bo oczarowany szwedzką wersją.

mati_mac

Zaintrygowałeś mnie...z chęcią zobaczę inną wersje.Mam nadzieję iż będę miała podobne wrażenia.

ocenił(a) film na 6
karena

Ale od razu ostrzegam że amerykanie po prostu nakręcili taki sam film, bez dodawania nowych wątków, więc możesz mieć wrażenie że oglądasz to drugi raz.

mati_mac

W porządku.Jak obejrze ten film napewno zostawie temat do dyskusji!Dzięki i pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
karena

Ja właśnie zrobiłem tak jak Ty,najpierw obejrzałem wersje amerykańską a dopiero potem szwedzką i powiem szczerze że o wiele bardziej podobała mi sie wersja...amerykańska,klimat w oryginale faktycznie lepszy jednak całość mnie nie przekonała tak jak amerykańska,ale polecam obejrzeć obie :)

Matteuush

ooo...ciekawe,ciekawe jakie będą moje wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones