Film

Murphy's Law

1986 1 godz. 40 min.
6,6 1 029
ocen
6,6 10 1029
345
chce zobaczyć
{"id":"38339","linkUrl":"/film/Prawo+Murphy%27ego-1986-38339","alt":"Prawo Murphy'ego","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/83/39/38339/7890329.2.jpg"}
Aresztowana przez detektywa morderczyni wychodzi na wolność. Żądna krwi wrabia go w morderstwo byłej żony. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Detektyw Jack Murphy (Charles Bronson) znalazł się w niebezpieczeństwie. Psychopatyczna kryminalistka Joan Freeman, którą aresztował kilka lat wcześniej, znów jest na wolności. Grozi, że go zabije. Śmiercią straszy go także gangster Frank Vincenzo, gdyż Murphy zmuszony był zastrzelić jego brata, Tony'ego. Joan morduje byłą żonę detektywaDetektyw Jack Murphy (Charles Bronson) znalazł się w niebezpieczeństwie. Psychopatyczna kryminalistka Joan Freeman, którą aresztował kilka lat wcześniej, znów jest na wolności. Grozi, że go zabije. Śmiercią straszy go także gangster Frank Vincenzo, gdyż Murphy zmuszony był zastrzelić jego brata, Tony'ego. Joan morduje byłą żonę detektywa i jej obecnego męża, zrzucając podejrzenia na Jacka. Murphy trafia do więzienia. Ucieczka i dochodzenie sprawiedliwości na własną rękę są jedynym wyjściem z sytuacji.

boxoffice
$9 947 631 w USA
studio
Golan-Globus Productions
data produkcji
1986
tytuł oryg.
Murphy's Law
inne tytuły
Prawo Murphy'ego Polska
Więcej...
Joan Jett była kandydatką do roli Arabelli McKee i prawie ją otrzymała, ale ostatecznie jej kandydatura została odrzucona z powodu braku doświadczenia aktorskiego. Pod uwagę była brana także Madonna.
Madonna była brana pod uwagę przy obsadzaniu roli Arabelli McKee. Piosenkarka za występ filmie życzyła sobie milion dolarów.
Apollonia Kotero była jedną z aktorek, która była brana pod uwagę przy obsadzaniu roli Arabelli McGee.
Z perspektywy czasu film "Prawo Murphy'ego" wypada tak sympatycznie kiczowato, iż ogląda się go w miarę przyjemnie. Produkcja Thompsona to jeden wielki kolektyw ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 75%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych