PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 399 228
ocen
8,1 10 1 399228
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

To w końcu zginął? Alfred Borden czy jego brat bliźniak?

angelika11455

Zginął brat Alfreda ten który kochał Olivię.

ocenił(a) film na 9
kuki7

ale po czym wnosisz? bo mi się wydaje inaczej. jeśli zginąłby brat to po co ta całą akcja z córką, która odwiedzała go w więzieniu i się o nią martwił? Wychodziłoby na to że jest to tylko jej wujek, a przyprowadzał ją tam prawdziwy ojciec.

ufo254

A wujek nie mógł kochać siostrzenicy? Bracia byli ze sobą bardzo blisko to przyprowadził mu córkę na pożegnanie.

ocenił(a) film na 10
KLAssurbanipal

Przecież jest w którymś momencie kwestia o tym, że ten, który przeżył, kochał Sare. Bliźniak, który zginął kochał Olivię. Czyli koniec końców Został ojciec z córką ;)

ocenił(a) film na 10
ufo254

Ekhm, a skąd pomysł, że sami bliźniacy wiedzieli, który z nich jest ojcem? Przecież musieli dzielić się jednym życiem (i jedną żoną). Na pewno umarł ten co kochał Olivię. Myślę, że przy następnym seansie zrobię sobie listę wydarzeń w których uczestniczyli bracia z podziałem na to, który z nich się wtedy wcielał w Alfreda.

ocenił(a) film na 9
Robert10203

Ciekawa teoria ale sądzę że z tym kto był ojcem to sprawa była prosta. Był nim Alfred, bo co prawda bracia dzielili całe swoje życie ale np. w tak kluczowych momentach i tak ważnych dla każdego z nich osobno to robili to ci "prawdziwy dla danej kobiety". Podsumowuje to wszystko to co mówił że - "NIE DZIŚ" - wtedy oznaczało to że to bliźniak, a nie "oryginał". W związku z tym nie uważam że takimi rzeczami jak żona by się również dzielili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Dagmara_Cybulska

Gorszej głupoty nie słyszałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones