PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 399 280
ocen
8,1 10 1 399280
7,5 44
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Lipa...

ocenił(a) film na 6

Sama koncepcja filmu o magikach była ciekawa. Jednak magiczne sztuczki tracą dosłownie cały swój urok, jeśli wiemy, że zostały przemielone przez magię kina. Jako, że poza walką na sztuczki i kiepskim romansidłem niewiele się dzieje to dosyć mocno się wynudziłem.

Ale rozbrajające było dopiero zakończenie. Pierwszy magik okazuje się być tak naprawdę dwoma osobami, żyjącymi jak jedna, a brat daje sobie odrąbać palce by można było dalej prowadzić tą bezsensowną przepychankę z konkurentem. Drugiemu magikowi Tesla podarował maszynę klonująco-teleportującą (lol) by ten w imię magicznej konkurencji zabijał samego siebie. No rzeczywiście, świetny film...

ocenił(a) film na 9
AgentB

Film nie rzeczywistość , dał sobie odrąbać palce w imię magi ;-) Maszyna zalicza się do science fiction ale musi być trochę ubarwione , sam wiesz jak to w filmach :-) Polecam ci film ,,ILUZJA'' jeśli nie obejrzałeś to po prostu musisz kapcie ci spadną ;-) Pozdrawiam , gratuluje za subiektywne ocenienie ( czyli wzięcie pod uwagę wszystkiego nie tylko to co wymieniłeś i jeb 1 ;-) ) i udanych wakacji.

ocenił(a) film na 6
Prosiaczek_flmweb

Nie nie musi być ubarwione, nie w takim filmie. Nie wyobrażam sobie filmu wojennego w którym Marsjanie przechodzą do kontrofensywy.
Iluzję na pewno kiedyś tam obejrzę, ale aktualnie mam rzeczy o większym priorytecie czekające w kolejce więc jeszcze trochę czasu upłynie zanim się za to zabiorę :)
Moje oceny od zawsze są czysto subiektywne (ty chyba miałeś na myśli obiektywizm ;D), chyba nigdy tego nie ukrywałem i nie wyobrażam sobie bym mógł wystawić ocenę przez pryzmat czegoś innego niż moje odczucia po seansie. Ale jedynek praktycznie nie wystawiam, głównie dlatego, że nie oglądam tak słabych filmów, a takie które aż tak rozminęłyby się z moimi oczekiwaniami chyba nie istnieją.

ocenił(a) film na 9
AgentB

Mój błąd Obiektywne * :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones