PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 137
ocen
6,4 10 1 68137
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Wiadomo czy będzie kontynuacja części pierwszej?
Zna ktoś jakieś info dokładniej??

użytkownik usunięty
electrode

Podobno jeszcze pracują nad scenariuszem. Chociaż planują ten film od czasu premiery pierwszej części. Myślę, że poczekamy jeszcze co najmiej 2 lata.
Film ma podobno przedstawiać te same wydarzenia, ale z perspektywy innej osoby (jeden z gapiów w tłumie miał kamerę), lub odziału wojskowego.

ocenił(a) film na 7

Z tym oddziałem wojskowym byłoby ciekawie. Przypomina mi się jedna ze scen, gdzie jeden z bohaterów zdecydował się wrócić po dziewczynę/żonę, i na drodze spotykają wojsko, i pokazana była właśnie walka z potworem. Ten świst rakiet, huk karabinów, jadący wóz piechoty - wspaniale się to wszystko zgrało, efekt był oszałamiający, a w kinie pewnie było 100 razy lepiej niż w TV...

Flashpoint

mógłby być też wątek taki, że jednak ta Elisabeth czy jak jej tam mogła przeżyć. Kilka osób pisało, że po wybuchu bomby i zawaleniu się mostu na tę dwójkę słychać jakieś głosy. jestem ciekaw co wymyślą

użytkownik usunięty
electrode

Pod koniec filmu puścili podobno wiadomość od tyłu. Nie wiem czy to fake.
/watch?v=HcriLoiOAow

W każdym razie, jestem pewna, że oboje zginęli. Zresztą nie lubiłam tej bohaterki. Wolę Lizzy Caplan. Są doniesienia, jakoby miała zagrać w sequelu. Ale przecież jej postać zginęła. Niektórzy mówią, że skoro dokładnie tego nie widzieliśmy (tylko zza namiotu) to może nadal żyje.

To jest raczej nie możliwe bo ją za tym namiotem jak by rozerwało

użytkownik usunięty
juchacz17

No właśnie. Jestem pewna, że będzie zupełnie nowa obsada. Jak mówiłam, mają być pokazane te same wydarzenia z perspektywy innej osoby. Ale jeszcze sobie poczekamy :C

Tylko zapomniałem co było na koniec wiem że samoloty przeleciały i zrzuciły bomby. A jak by zrobili sequel to by było dziwne bo by pokazali stwora którego nie mogła rozwalić amerykańska armia no i który zniszczył całe miasto

użytkownik usunięty
juchacz17

W sumie, to były dwa stwory. Mama i dziecko. Mamę zabili, dziecko pożarło Huda. No i na końcu spuścili te bomby na miasto, i bohaterowie zginęli w eksplozji. Potwór pewnie też...

hmmmm no nie wiem

ocenił(a) film na 9

A tam nie prżeżyła jedna babka?
Prżecież podczas sceny wsiadania do smigłowców jedna babka wsiadla do innego smiglowca niz reszta, tamten tez sie rozbil?

użytkownik usunięty
Flashpoint

Bardzo żałuję, że nie było mi dane obejrzeć tego filmu w kinie. Ale nawet ogladając go na moim małym telewizorku byłam pod wrażeniem. Film trzyma w napięciu. Jak pojawił się pierwszy wybuch (na balkonie) aż podskoczyłam :)
Ja tam w sumie nie chcę wojska. Wolę jakiegoś cywila. Chociaż wszystko będzie dobre, byle tylko film wyszedł.

a co z tą Lilly co wsiadła sama do helikoptera? Może ona przeżyła?? ;o
i ona będzie główną bohaterką? ;p
ciekawość aż mnie zżera.
ale mogliby przeżyć... lubiłem ich :D a Marlena wybuchła :D

electrode

wybuchła? a nie zastrzelili jej wojkowi?:)

agaprad

wojskowi* :)

agaprad

nieee. ugryzł ją ten potwór i jej wybuchł brzuch (jak wojsko ich znalazło w tym sklepie i zabrało tam do siebie do przed operatorem kamery przejechał facet na stole z rozerwanych brzuchem) to sam stało się z Marleną :D

electrode

a no wlasnie mial flaki na wierzchu ale myslalam ze tak go ugryzlo heh dzieki za doinformowanie ;p

agaprad

czytałem też jakiś komentarz, że z tych ludzi te potwory wychodziły :D ale to chyba bujda :)
i nie ma za co :D

ocenił(a) film na 7
electrode

No właśnie wychodziły. Tuż za kolesiem z rozerwanym brzuchem wieźli potwora "noworodka".

lost24

Brzuchy na 100% rozrywały istoty w "Coś" a czy tu to nie jestem pewien

ocenił(a) film na 8
Marcin260

Brzuchów na 100% NIE rozrywały istoty w 'Coś'... Co najwyżej w serii 'Alien' ('Obcy'). I nie były to brzuchy, tylko klatki piersiowe.

Jeśli się nie ma elementarnej wiedzy o filmach (na poziomie 'przedszkolnym'), to się nie wypowiada.

A jeżeli jest się na tyle... nieuważnym, że 'nie jest się pewnym', co się właśnie obejrzało w filmie, to się go ogląda jeszcze raz.

Asketel

a po co te nerwy od razu? myślę, że wcale nie trzeba mieć "elementarnej" wiedzy na temat filmów żeby się wypowiadać. fakt, warto wiedzieć co by debilizmów na poziomie dzisiejszego gimnazjum nie pisać ale nie róbmy z tego wielkiej sprawy.

ocenił(a) film na 4
psychoqueen

Kwestia dyskusyjna. Jak ktoś pisze "nie jestem pewny, ale(...)" to jest do przyjęcia, jednak gdy pisze "na 100%(...)" to jednak powinien wiedzieć o czym pisze.

ocenił(a) film na 9
electrode

10 cloverfield lane i to nie bedzi z perspektywy innej osoby tylkp tako sequel,sequel

Eplay

dzięki! :) już od dawna obserwowałem tamten film. mam nadzieje, że będzie grany w PL :)

ocenił(a) film na 8
electrode

http://www.filmweb.pl/film/Cloverfield+Lane+10-2016-714080 - to jest następna część, Ja zaraz będę ją oglądał ;)

ocenił(a) film na 9
electrode

No i zrobili... 2 filmy, które w nazwie mają "Cloverfield" a z oryginałem niestety nic wspólnego. Nudne do bólu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones