Ja również.W piątek idę drugi raz do kina - mógłbym wydać nawet 100zł na bilet i bym nie żałował.Pierwszy film, którym tak mną wstrząsnął.
mna wstrzasnal tez :] naprawde mocne kino ide se w najblizszy weekend kupic to na DVD chociaz nie bedzie tego samego efektu co w ciemnym kinie :)
-.-''''''' piratyyy !!!! dobrej jakosci DvD .rip ;P nie na czasie jestes czy co?
Wiem co to DVDRip, DVDSCR, R5, R3, CAM, TS, TC itp. xDD Codziennie się z tym spotykam.Jestem kinomaniakiem, to wiesz xD
noooom ja tez :) bardzo lubie filmy =] zreszta mamy podobne gusta :) zobacz na profilu skomentowalem jeden post z tym TOP ;)
bardzo wątpliwe żebyś kupił jakąkolwiek wersje filmu,a jeśli już to na pewno nie dvdrip.A z dobrą jakością będzie miało tyle wspólnego co chińskie koszulki.
FullDVD? Czarny rynek? W sumie jak się ma dobre źródła to można ściągnąć bardzo, bardzo dobrą kopię DVDRip - mi się nigdy nie trafiła z choć jednym zakłóceniem - wmuszę w końcu spróbować HDDVDRip.
wszystko 10 zl kosztuje :) maja nawet telewizorek zeby sprawdzic jaka wersja wiec wiesz DeLuxe normalnie ;)
Wiem, w Krakowie kiedyś kupiłem SM3 i Shreka 2, no i się zdziwiłem, bo co dopiero Shrek do kin wszedł, a tu już Dubbing - też były telewizorki i DVD, ale u mnie w mieście nie ma takiej giełdy niestety ;p
Panowie, nie gadajmy o piractwie ;P Nie ma sensu, cieszmy się chwilą, że Cloverfield to Arcydzieło jak długo będę żyć tak długo, będę go bronił :D
Tylko ciiii, bo się zaraz przywalą że gustu nie mamy, a naszym idolem jest Rysiek z Klanu xD
chyba nie mówimy tu o Pile, tylko o Cloverfield .A na torentach jest wersja TS czyli w miare dobry dzwięk i gówniany obraz(nagrywany kamerą).
Piraci nie są cudotwórcami i też mają takie wersje jakie są dostępne.
No właśnie chyba nie.Piraci są zdolni do wszystkiego - wystarczy, że ktoś wykradnie taśmę ze studia (tzw. DVDScr) i jest xD
Diffus zrozum,jak ktos wykradnie taśmę to w pierwszej kolejności pojawia się na torencie a nie na giełdzie.Bo chyba nie myślisz że piraci z np.Krakowa jadą po kopię do Hollywood.
Piraci mają to co jest na torencie,a tam nie ma Cloverfield dvdscr xD
ja mieszkam w Krakowie i wlasnie tam chodze na gielde :P ja kupuje tylko dobre wersje filmow tzn. swietny obraz i dzwiek i napisy :P
Ale zbieg okoliczności, na pewno się tam jeszcze pojawie. Ku***, pasowałoby Jumpera załatwić, ale nie ma, trza czekać miesiąc conajmniej :/
jumper juz niedlugo na piratach bedzie :) zaopatrze sie pewnie :] ale warto ten film ogladnac w Kinie ze wzgledu na efekty .