Niby prosty film, ale jak super zrobiony! I to z kamery! Ryk potwora jest ogluszajaco glosny, bohaterowie idealnie odegrani, napiecie ciagle wielkie, tylko poczatek przegadany. Ale mimo to 9/10!
Również mi się ten film spodobał. Byłem na tym w kinie - nie wiedziałem, że to jest z takiego ujęcia kamery - i dlatego na początku poczułem się smutny :( Pamiętając BWP (który mi się bardzo nie podobał) zacząłem myśleć, że te 15zł mogłem spożytkować na coś bardziej sensownego np. papier toaletowy czy karnet do Muzeum Polskiego Ruchu Ludowego.
W miarę jak film trwał coraz bardziej mi się podobał. Jak dla mnie najlepsza scena w filmie - ta, w której głowne bohatiery wybiegają na ulicę i trafiają w sam środek walki - dookoła czołgi, żołnierze, walka - coś pięknego. Mocne 8/10 wg. mnie.