PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 083
oceny
6,4 10 1 68083
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Muszę przyznać, że gdy pierwszy raz obejrzałem ten film w kinie i miałem wtedy 17 lat, czułem się na prawdę przerażony tymże obrazem.
Nigdy wcześniej ani nigdy później żaden film nie pobudził we mnie takiego strachu :) - Co ciekawe nawet Obcemu się nie udało...

ocenił(a) film na 8
KogucikOvO

Mam podobne odczucia. S-F, ale bije tutaj realizmem większym niż w większości tych "lepszych" filmów.

ocenił(a) film na 8
pinker_2

No i do tego akcja kręcona kamerą ''z ręki'' co bardzo potęguje realizm :)

ocenił(a) film na 8
KogucikOvO

Dokładnie to było super, czułam się jakbym tam była. Na dodatek nie oglądałam traileru i nie miałam pojęcia do końca o czym będzie film (nie ja wybierałam seans)., to wszystko sprawiło, że film oceniam wysoko i dziwie się że kogoś nudził, może jak w domu obejrzał to wrażenia są inne. Ja polecam z czystym sumieniem :)

ocenił(a) film na 8
HannaMcKay

Myślę że w dobie współczesności mało który film tak pozytywnie zaskakuje jak wyżej wspomniany. Czekamy na więcej :)

KogucikOvO

Dołączam się do was, ale sam miałem ciary na plecach nie tylko z przerażenia, ale z ciekawości i tego jak bardzo film mi się spodobał :D

KogucikOvO

a oglądałeś "Czwarty stopień"?

ocenił(a) film na 8
Maciors

Tak oglądałem. Również i tam nastrój budowany jest w bardzo przemyślany sposób i na prawdę przeraża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones