PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40249}

Projekt

Shadowchaser
5,1 252
oceny
5,1 10 1 252
Projekt
powrót do forum filmu Projekt

Dużo akcji, niezła gra aktorów, dobre efekty i chyba najlepsze co w tym filmie zauważyłem - muzyka. Jest po prostu świetna, klimatyczna i bardzo pasuję do fabuły - nawet ją deklasuje.
Jeśli chodzi o fabułę. Sportowiec, który w wyniku bójki zabija człowieka dostaje drugą szansę - musi uratować córkę prezydenta, która została porwana przez androida a jak się później okazuje nie tylko przez niego. Fabuła znana i oklepana ale w tym filmie jest ona na tyle dobrze przedstawiona, że warto się w nią zagłębić. Ten film jako odstresowanie od kina ambitnego jest "jak znalazł" - polecam fanom kina akcji z nutką s-f.

ocenił(a) film na 7
opoz

Opoz, film znasz z VHSu czy z telewizji? Czy może masz go w jakimś przystępnym formacie?

ocenił(a) film na 8
Malignus

Mam na VHS (po przeprowadzce ma go mój brat), przegrywany jeszcze z wypożyczalni :) Nie mam żadnego innego formatu, niestety.

ocenił(a) film na 7
opoz

Szkoda. Szukałem nawet angielskiego DVD, ale póki co wyszło tylko w Australii :| Co dziwne, pozostałe trzy części można spokojnie dostać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones