PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 225
ocen
6,8 10 1 50225
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Safe 5/10

ocenił(a) film na 5

Fajnie nakrecony film ale moim zdaniem jakos bez ikry, za duzo gangow, za duzo scen niezrozumialych, wrecz naciaganych, motywy niczym z ksiezyca, strzelaja sie na ulicy niczym w czasie karnawalu, policja skorumpowana az do granic mozliwosci, normalnie fantastyka. Jedyne co mi sie podobalo to sposob jak nakrecono sceny - wszystko miga, trzesie, nie wiadomo kto strzela kto uderza...niby chaos ale fajnie wyglada na duzym ekranie

dabram17

zgadzam się w 100 % czegoś w nim brakowało ,wiele nielogicznych zachowań i sytuacji

ocenił(a) film na 6
dabram17

dokładnie! identyczne odczucie miałem po obejrzeniu! Zbyt zagmatwany, za dużo gangów i korupcji.. Choć nakręcony i zmontowany b. fajnie.

ocenił(a) film na 7
dabram17

Myślę że film obecnie zabija polskie "amatorskie" tłumaczenie. Momentami całkowicie wypacza sens wypowiedzi a dużo kwestii w ogóle jest olanych. Myślę że jak już bedzie wersja z profesjonalnym lektorem to ocenicie wyżej o ile będziecie chcieli to ponownie oglądać.

ocenił(a) film na 5
SC10n

ciekawa wypowiedz... nie spotkalem sie nigdzie jeszcze w brytyjskim kinie aby proponowali 'amatorskie' tlumaczenie filmu :)

ocenił(a) film na 7
dabram17

Polska premiera jest dopiero 13 lipca a nie sądze żeby wszystkie osoby które oceniają film na filmwebie oglądały go za granicą. Nasuwa się więc jeden oczywisty wniosek. ;-)

ocenił(a) film na 5
SC10n

a tego to nie wiem, ale z drugiej strony skad wiesz czy aby ktos na sile potrzebuje lektora badz napisow przy ogladaniu filmu pirackiego. Ja, jesli juz ogladam jakis film sciagniety z sieci (zwykle takie ktore nie mialy premiery w kinie) czesto wspomagam sie napisami oryginalnymi (no bo czesto ciezko niektore teksty zalapac zwlaszcza w brytyjskim kinie gdy rzucaja akcentem np liverpoolskim)

ocenił(a) film na 7
dabram17

Robie podobnie, ale w przypadku Safe, przynajmniej na dzień wczorajszy nie było nawet porządnych angielskich napisów do filmu. O ile jak ktoś rozumie sam angielski to nie ma problemu ale w tym filmie 1/3 była po chińsku i rosyjsku i do tego już raczej trzeba napisy. Z wersji z polskimi napisami tylko jedna zdaje się była cała przetłumaczona i właśnie do niej mam zastrzeżenia. Gdybym miał oceniać film w całkoształcie z takimi dialogami jak były w polskim tłumaczeniu też bym film niżej ocenił. No ale mniejsza z tym. :)

ocenił(a) film na 5
dabram17

„Za dużo scen niezrozumiałych..”
- czekam na listę scen, które są tak bardzo niezrozumiałe w tym filmie kopanym.... jak za dużo to musi ich być co najmniej kilka. Poproszę przykłady..

ocenił(a) film na 5
mercx

w moim poscie generalnie wymienilem jakie sceny byly niezrozumialem dla mnie - gdzie jest policja, strzelanki jak na dzikim zachodzie. Wiem ze to kopany film ale z drugiej strony czasami dobrze zapelnic nawet w takim 'dziele' najwieksze absurdy. Pewnie sie czepiam, ale mnie to ugryzlo w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones