PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=962}
6,7 7 126
ocen
6,7 10 1 7126
Prymas Trzy lata z tysiąca
powrót do forum filmu Prymas - Trzy lata z tysiąca

przyzwyczajenia polakow do wychwalania swoich mega nudnych produkcji to juz standart jak widac ponizej !!!!!

ocenił(a) film na 6
Ralph_S_

wiesz tutaj raczej chodzi o treść filmu a nie o wielką rozrywkę, jak na realia poslkie i budżet filmu to nie było aż tak tragicznie...

ocenił(a) film na 7
Ralph_S_

Ralph S, nie wiem czego się spodziewałeś po filmie o Prymasie, efektów specjalnych?? a może niespodziewanego zakończenia??
film jest dobry i chyba od początku wiadomo o co chodzi, więc jeśli kogoś nie interesuje takie kino, to niech się nie dziwi że mu się nie podoba - parafrazując Mamonia: "jak może się podobać nam coś, czego nie lubimy?"

a niestety standarDem(!) jest to że rozemocjonowani, rozedrgani nastolatkowie po każdym filmie oczekują że będzie tam dużo krwi, nagości, wulgaryzmów, bezpretensjonalnego humoru itd. a gdy tego nie ma są zawiedzeni...

ocenił(a) film na 4
venglin1

lubie dobre kunio pod warunkiemze jest dobre , siegajac po taki film jak Prymas nie spodziewalem sie wulgaryzmów , krwi czy nagości bo nie jestem idiotą ! niestety film jest nudny nic na to nie poradze , oszczednosci widac na kazdym kroku

ocenił(a) film na 7
Ralph_S_

Mylisz się we wszystkim co tu przeczytałem, a w szczególności co do tego
"nie jestem idiotą". Pisać się naucz, a może ktoś ci uwierzy.

ocenił(a) film na 4
venglin1

a jeszcze jedno jestem wielkim fanem pana Seweryna , to jeden z jego gorszych filmów

ocenił(a) film na 7
venglin1

Wyluzujcie trochę co? Nagle ma się zachwycać filmem bo jest o Wyszyńskim? Ma prawo krytykować ten film bo rzeczywiście jest pewien niedosyt, żeby nie powiedzieć rozczarowanie, aczkolwiek daję 7/10 bo Seweryn wykonał kawał dobrej roboty. Uważam, że jeśli kręci się film o takich ludziach jak Wyszyński to powinno się pokazać więcej niż 3 lata w pace a swoje facet przeżył. A teksty o stereotypowych nastolatkach już mi bokiem wychodzą. Ja mam "naście" lat i o dziwo nie jaram się krwią, wulgaryzmami i efektami specjalnymi na ekranie

ocenił(a) film na 8
nata1909

Moim zdaniem jednak filmy obejmujące fragmenty biografii lepiej wypadają w porównaniu do całej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones