PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475158}

Prześladowca 2

Joy Ride 2: Dead Ahead
5,6 3 764
oceny
5,6 10 1 3764
Prześladowca 2
powrót do forum filmu Prześladowca 2

że,gdy "tirowiec"miał chłopaka blondyny to był szok i łzy(dodajmy że chłopak żywy),była gotowa wszystko zrobić byle go uwolnił,co zresztą powiedziała.
Natomiast gdy własna siostra była zablkokowana w samochodzie(złamana noga),nawet nie próbowała jej ratować.Sister powiedziała że ma uciekać co oczywiście zrobiła.
Siostra zginęła na jej oczach,a ta tylko smutna mina,zero emocji ;) no niezle,ale cóż najważniejsze że chłopak uratowany,palec mu przyszyją i bedzie wszystko dobrze ;).Film 3/10.Fatalna fabuła,słabe wykonanie.

ocenił(a) film na 3
Demolo

Dodam jeszcze,że ten Chevrolet wcale nie był taki wspaniały jak go ciężarówka dogoniła ha ha ale pewnie była sportowa to sie nie będę czepiał szczegółów ;)).Nie polecam

ocenił(a) film na 5
Demolo

Dokładnie. Chevelle to nie byle maluch i spokojnie tira by zostawił z dużym zapasem.

Demolo

właśnie w jednym momencie zginęły dwie najfajniejsze "postacie" - Kayla i Monte Carlo...

ocenił(a) film na 3
Demolo

Dobre też było, jak pod koniec Rusty Nail wskoczył na dach tira a prowadziła bohaterka i jechali, jechali i jechali z dużą prędkością kawał drogi... A potem jak ona wyskoczyła z tira, to po kilkunastu sekundach pojawił się jej chłopak, który przecież został w naczepie.

ocenił(a) film na 4
Kung_Fu_Master

Ona w pewnym momencie zawróciła i jechała z powrotem w stronę naczepy. Dlatego jej chłopak w miarę szybko się pojawił. Co nie zmienia faktu, że film naciągany do bólu a inteligencja głównych bohaterów powala.

ocenił(a) film na 8
Demolo

Pieprzysz bez sensu film nie najlepszy ale dość ciekawy i ukazujący dobre sceny co chyba widziałeś ?

ocenił(a) film na 5
Kicaj1992

Jak dla mnie ta scena z siostrą tęż była bez sensu jak by tam była moja siostra nie obchodziło by mnie nic próbowałabym ją z tamtąd wyciągnąć a jeszcze wcześniej nie naraziłabym ją na takie coś, no ale to tylko film wiec ;)

ocenił(a) film na 2
Kicaj1992

Witam, a dokładniej jakie sceny cie urzekły ? hahahaha przepraszam za sarkazm , nie zaczynamy zdania od pieprzysz.Pozdr

ocenił(a) film na 8
Matowy

Teraz już zapomniałem ten film więc ci narazie nie powiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones