Film

Ghost Stories

2017 1 godz. 38 min.
6,1 15 450
ocen społeczności
6,1 10 1 15450
10 582
chce zobaczyć
5,9 7
ocen krytyków
{"rate":5.85714,"count":7}
Profesor Goodman dostaje list od uznanego za zmarłego badacza zjawisk paranormalnych. Gdy udaje się pod wskazane miejsce, starzec prosi go o zgłębienie trzech różnych przypadków i dowiedzenie, że siły nadprzyrodzone nie istnieją.
Przebudzenie dusz
Zwiastun nr 1 (polski)
Przebudzenie dusz
Teaser nr 3
Przebudzenie dusz
Teaser nr 2
Przebudzenie dusz - Zwiastun Nr 1 (polski) Przebudzenie dusz - Zwiastun Nr 1 (polski)

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnieSceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

dystrybucja
studio
Altitude Film Entertainment / Lionsgate / Warp Films
inne tytuły
Ghost Stories (I) (inny tytuł) Wielka Brytania
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Bradford (Anglia, Wielka Brytania).
Zobaczyć znaczy umrzeć
pkepinski ocenił(a) film  na 
To, co większość uznaje zapewne za minus produkcji Jeremy'ego Dysona i Andy'ego Nymana mnie kupiło od pierwszych scen. "Przebudzenie dusz" to bowiem horror tak ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 76%
Histerie o duchach
Dai ocenił(a) film  na 
Choć film tytułem obiecuje dusze i przebudzenie, niestety nie ma w nim ani dusz, ani niestety przebudzenia. Są za to dwa duchy i jeden demon, niewykluczone jednak, że to ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 32%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.