PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385170}

Przemiana

Chrysalis
5,1 1 043
oceny
5,1 10 1 1043
Przemiana
powrót do forum filmu Przemiana

Na tle ostatnich amerykańskich "super produkcji" to francuskie kino łączące akcję i sci-fi wypada w mojej ocenie bardzo pozytywnie. Niezłe zdjęcia, przyzwoita muzyka, kilka fajnych efektów specjalnych i całkiem niezłe sekwencje walki składają się na przyzwoite 100 min filmu. Może arcydzieło to to nie jest ale bardzo przyjemnie się ogląda. Polecam

ocenił(a) film na 7
Bratek24

Ja tak samo :). Nie jest to amerykański chłam jaki ostatnio wychodzi ;)[z wyjątkami]. Miło się go oglądało. Polecam.

nota 7/10 :)

Bratek24

Film mi się podobał aczkolwiek nie jest to dzieło wybitne. Wciaga i trzyma w napięciu.Na tle innych marnych filmów które ostatnio wychodzą to tego mozna spokojnie obejrzeć. Oczywiscie jak Ktos lubi takie klimaty to polecam:) 7/10:)

ocenił(a) film na 7
Bratek24

Oczywiście zgadzam się z założycielem tematu z tym że ja daję 7,5/10.Naprawdę dobra pozycja bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła.Czy ktoś zna tytuł i wykonawcę ostatniego kawałka muzycznego ?

rzoska

jeśli masz na myśli utwór towarzyszący także napisom końcowym, to jest to 30 Seconds to Mars, piosenka 'The Story' - o ile się nie mylę.

ocenił(a) film na 7
valerie

Dzięki piosenka zassana i uszy szczęśliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones