PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695}

Przerażacze

The Frighteners
6,7 17 024
oceny
6,7 10 1 17024
6,4 10
ocen krytyków
Przerażacze
powrót do forum filmu Przerażacze

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Odświeżyłem sobie ten film po kilku dobrych latach i to w wersji reżyserskiej i sądzę, że nadal można się przy nim świetnie bawić! Świetny scenariusz, reżyseria i efekty! No i oczywiście końcowa piosenka!

Don't fear the reaper baby!

ocenił(a) film na 8
danio344

Film okazał się znakomity (niestety nie widziałem reżyserskiej, muszę poszukać).
Spodziewałem się rażącej tandety i bardzo mile się zawiodłem. Trochę czarnego humoru i bardzo dużo pastiszu. Świetnie się zabawiono postacią agenta FBI, uśmiech wzbudza postać sierżanta z "Full Metal Jacket". Jednak największe me uznanie wzbudziły postacie szaleńców, do których nie sposób żywić jakiś emocji. Fantastycznie, realistycznie zagrane - śmiech, mimika, gestykulacja, głos, nawet spojrzenie!
Warto dać filmowi szansę, osobiście z pewnością do niego kiedyś wrócę

ocenił(a) film na 10
Martin von Carstein

zgadzam się.

ocenił(a) film na 9
danio344

dla mnie jeden z najlepszych filmów i nie mówię tego przez sentyment, po prostu lubię takie klimaty, trochę humoru, trochę grozy choć końcówka to już z komedią nie ma nic wspólnego! pozycja obowiązkowa w mojej wideotece :)

danio344

Obejrzałem sobie dziś ten film i dzięki za tytuł piosenki końcowej ;)

ocenił(a) film na 10
danio344

zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
danio344

Czym się różnią obie wersje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones