PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032689}

Przesilenie zimowe

The Holdovers
7,8 26 973
oceny
7,8 10 1 26973
8,1 52
oceny krytyków
Przesilenie zimowe
powrót do forum filmu Przesilenie zimowe

To że akcja dzieje sie w okresie świątecznym nie czyni go filmem swiątecznym którym nie jest nawet w jednym procencie !!! Smutny ,ponury ,powolny ,wszytsko na nie zdołował całą rodzinę patrzyli na mnie jak na idiotę co ja włonczyłem , Wyłączylismy 30 min przed koncem film trwa dwie godziny ale mam w nosie co się stało po kolacji domyslam się ale filmu to NIE URATUJE!!! GDZIE TU KOMEDIA?

ocenił(a) film na 9
lupus198116

a w domu wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 1
pinang

Ten film jest smutny czego nie rozumiesz ,chciałem ciepłego miłego kina a przy tym filmie zmarzłem brrr to ponure kino !!!

ocenił(a) film na 9
lupus198116

wyslij list do producentow i sie poskarz. na pewno sie zmartwia twoim przypadkiem

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Mi się podobał, ale zgadzam się, że potwornie smutny.. do samego końca

pinang

a u ciebie?

ocenił(a) film na 10
lupus198116

następnym razem przed puszczeniem filmu zachęcam do zapoznania się z krótkim opisem filmu, bądź paroma recenzjami

ocenił(a) film na 1
lena0920

No właśnie to zrobiłem ...co czytam ? Komedia świąteczna ! Sama poczytaj tak jak gdybyś nie wiedziała co to za film prosze bardzo ...Zaczynając od okładki która co sygeruje? No raczej nie to co obejrzymy! Potem ...kategoria Komedia ....a potem opisy jaki to wspaniały ciepły piękny film brrrr! Bzdury !

ocenił(a) film na 9
lupus198116

Przecież było sporo zabawnych scen i dialogów ; )

No a ale to na pewno nie forma Listów do M. z Tomaszem Karakanem.

ocenił(a) film na 1
pawel051_fw

To moje zdanie ,nie masz na to wpływu pogódz sie z tym ! Dla porównania masz tu American fiction który własnie obejżałem ,dałem 10 absolutnie doskonałe kino https://www.filmweb.pl/film/American+Fiction-2023-10040161 Miłego seansu !

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Polecam jednak oceniać film, a nie to, że opis się nie zgadza. :)

ocenił(a) film na 1
foxymalena

Czy to była świąteczna komedia?Zdecydowanie nie !!!

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Uspokój się i właśnie przez takich ludzi jak ty filmweb jest chujowy. Dzięki ☠️

ocenił(a) film na 1
Wit_8

Nigdy w życiu nie byłem tak spokojny! Cieszę się że Wam sie pdobał

ocenił(a) film na 8
lupus198116

to współczuje spokojności xD

ocenił(a) film na 1
foxymalena

P>S pomijając opis ,film jest nudny !

lupus198116

bingo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones