PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108549}
6,2 2 453
oceny
6,2 10 1 2453
Przetrzymać tę miłość
powrót do forum filmu Przetrzymać tę miłość

Fabuła daje do myślenia, a wszystko jest uwiarygodnione przez więcej niż rzetelne aktorstwo. Dla większości widzów seans nie powinien być straconym czasem.

Więcej o filmie na:
http://komet.blox.pl/2011/03/Hiper-inteligent-w-podwojnym-kryzysie.html

ocenił(a) film na 6
Gerard_Wolcott

Tak naprawdę co daje do myślenia? Mnie fabuła na siłę jest pogmatwana, przerysowana, za dużo wsadzonych wątków, wątków z których jakby każdy na swój sposób jest nie powiązany ze sobą. Po co łączyć wątek miłosny, wątek kryzysu małżeńskiego z tematem super bohatera, depresji powypadkowej i do tego z prześladowaniem. Po to żeby zrobić mocne wrażenie na widzu? Bo takie nastały czasy? Ciężko nas zaskoczyć?
Poza tym wiele rzeczy mnie drażniło w tym filmie, nadal po nim czuję się poirytowana i dla mnie nic nie wnosi, nic mi nie daje do myślenia, bo niby co takiego znaczącego? ;) , przecież wszystko w filmie jest zagmatwane i potem odkryte.
Ja wiem, czasami w życiu zdarza się nam przeżyć o wiele więcej na raz, ale raczej nie w tym samym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones