PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1394}
6,9 82 786
ocen
6,9 10 1 82786
6,5 15
ocen krytyków
Przyczajony tygrys, ukryty smok
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok

Nasz kod.

ocenił(a) film na 10

Kodem do naszego ludzkiego gatunku jest miłość. W przeszłości, teraźniejszości, przyszłości, ale także i po odejściu. Także i o tym jest to wspaniałe widowisko.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Chyba nie znasz znaczenia słowa "kod".

Nasz gatunek wyewoluował z małp i doprawdy, gdy tak oglądam, jak w kolejnych wątkach promujesz marksizm, zastanawiam się, czy dobrze zrobił.

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Znowu tą krótka biblioteczka Twoja. Zostaliśmy stworzeni z miłości. My ludzie. Małpy zresztą podobnie. Nie wierzysz katolikowi? Zapytaj króla Arabii Saudyjskiej. Albo premiera Izraela.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Aha, aha. Mitologia starożytna. :)

Natomiast wyraźnie widać, że nie ma w Tobie miłości, czyli jak mówię, droga od małpy była wybrana w złym kierunku.

ocenił(a) film na 10
hyrkan

A Ty myślisz dlaczego jeszcze klikam? Z miłośi nad błądzącym bliźnim. Zero empatii.U Ciebie.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Myślę, że jesteś człowiekiem chorym. Bo nie masz odwagi podjąć żadnego tematu, na który rozmawiamy, ale mnie atakujesz raz za razem.

Zresztą ty już napisałeś, że z miłości naganiasz oszustom ofiary, co ja mam dodać do tego? Nie możesz teraz postów edytować i to jest fantastyczne na tym portalu.

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Nie wiem o czym chciałbyś porozmawiać? Napisałem już sporo. Więcej chyba Ci nie pomogę.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Nie odnosisz się do tematów. Nie będziesz w stanie?

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Marianie Kwiatkowski, dlaczego personalne ataki nazywasz miłością?

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Czasem staram się zeskoczyć z platformy kultury ogólnoludzkiej i odpowiedzieć w tonie przedmówcy.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Marianie Kwiatkowski, dlaczego znów stosujesz personalne ataki i nie odpowiadasz na poziomie kultury ogólnoludzkiej, tylko w sposób chamski?

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Jak wyżej. A przyczajony fajny jest.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Pewnie. Dlaczego nie wyniosłeś żadnej nauki, na przykład o tym, jak ważna jest miłość?

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Współczucie też jest elementem miłości. Tyle Ci ofiaruję. Ale już ani jednego zdania więcej. Tylko współczucie.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Bardzo dużo zdań napisałeś po pierwszym zdaniu mówiącym, że koniec. :D

Ale to nie były ważne kłamstwa na tle tych związanych z historią i krzywdzeniem dzieci. Wtedy ostrzej pojechałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones