PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110806}

Przynęty

Decoys
4,0 922
oceny
4,0 10 1 922
Przynęty
powrót do forum filmu Przynęty

film ok 8/10

ocenił(a) film na 8

oto w tym filmie chodzi zeby osmieszyc FILM...film zostal stworzony na podstawie absurdalnego scenariusza i wedlug mnie spelnil swoje wymagania, decoys 2 ma taka sama fabule i wedlug mnie jest rowniez dosc dobry, wy tylko chcielibyscie ogladac komedie/horrory zakonczone happy end-em...i niepiszcie glupich komentarzy jak nierozumiecie fabuly filmu...

ocenił(a) film na 2
miechnik

Dobra, nie spytam się o fabułę. Zapytam o coś innego. Uważasz, że Kanadyjczycy umieją nakręcić film? Dwa razy widziałem niezłe kanadyjskie filmy (jeden trochę lepszy od drugiego), ale to były wyjątki od reguły. Ten film jest żałosny i nie chodzi tu o zakończenie (ja nie filmów z happy-endem), bo jest tak przewidywalne, ale o całość. Sequel nie jest mi niezbędny do życia, spokojnie będę też w stanie spać spokojnie, nie czekając z niecierpliwością na "dwójkę".
2/10 (Za niektóre kawałki i za parę "średnich", aczkolwiek lepszych dla filmu momentów).

miechnik

a mógłbyś powiedziec co dię działo bo ja oglądałąm w sumie tylko początek a potem mie zmuliło i obudziła się jak jedna z tych dziewczyn przystawiała się do tego kolesia.

ocenił(a) film na 2
puma

Facet pozałatwiał blondyny i już myślał, że jest ok bo Policja go oczyści itd., a jego czarnowłosa przyjaciółka nagle bardzo mu się spodobała (cytuję "Boże, miałem klapki na oczach"). Poszli do domu, rozgościli się na łóżku, a tam okazało się, że koleżanka nie ma pępka, ale za to charakterystyczne znamię. Przyjaciółka oczywiście nie omieszkała go zaatakować.

puma

aha i dalej bo ja się obudziłam to looknełam na tą scene ale byłam tak zaspana że wyłączyłam kompa i posżłam spac:P

miechnik

jeśli już widzieliście to arcydzieło, to polecam jeszcze raz obejrzeć w tv. będzie emisja w polsacie w sobotę o 23. teraz polsat można oglądać również na platformie telewizji N

ocenił(a) film na 3
dawgrzesko

To już tak biedni są z eNki że zakładają lewe konta na filmwebie do reklamowania swojej telewizji? ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones