PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318437}

Przypadek 39

Case 39
6,6 73 093
oceny
6,6 10 1 73093
5,4 5
ocen krytyków
Przypadek 39
powrót do forum filmu Przypadek 39

Dobry film

ocenił(a) film na 6

film naprawde dobry wszystko ok oprucz Renée Zellweger zepsuła cały film kobita bez ikry do komedi sie nadaje i to tez czasem inne produkcjie odpadaja a młoda Jodelle rewelka

dymek1983

aż tak źle to nie było, nie przesadzajmy. moim zdaniem R.Z. to nawet w komediach blado wypada - no poza B.J.-

ocenił(a) film na 8
sebawasik

Ja lubię Renee i wg mnie zagrała przekonująco - ten czuły, pełen troski uśmiech pracownicy opieki społecznej - dla mnie bardzo wiarygodnie. Film polecam - to świetny, trzymający w napięciu, a w kilku momentach mrożący krew w żyłach thiller, który bardzo mnie zaskoczył (okazało się, że są jeszcze zwiastuny, które nie zdradzają całej fabuły).
Nie obyło się bez kiczu i przesady (no np. w moim odczuciu scena z szerszeniami), ale film gorąco polecam na wieczory z dreszczykiem. Kawał dobrego thillera (choć momentami miałam nieodparte wrażenie, że oglądam raczej horror ;) ).

ocenił(a) film na 7
BeaKiddo

Ja bym go podpiął właśnie bardziej pod horror :)

A scena z szerszeniami była właśnie dobra, tym bardziej że to była tylko jego wyobraźnia, a nie prawdziwe szerszenie (wtedy byłoby to słabe :p)

ocenił(a) film na 7
dymek1983

Mnie tez bardzo denerwowala, przyznam nawet, ze wedlug mnie jej obecnosc zepsula film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones