PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 736
ocen
7,6 10 1 7736
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

Może nie jest to wspaniały film pod względem realizacji , ale na pewno ujmuje nas historia psa imieniem Fluke. Film ten ukazuje nam ,że nie można żyć tylko zemstą i żądzą pieniędzy , ponieważ w tym całym pośpiechu zatracamy cały sens naszego życia. Można rzec ,że "Psim tropem do domu" to była kolejna ckliwa , nieprawdopodobna historyjka , ale takich nam trzeba - z morałem , które wzbudzają w nas skrywane emocje. Wyzwalają w nas współczucie i empatie , które tak bardzo rzadko u nas występują i często są skrywane. Być może warto poświęcić czas na chwile refleksji nad życiem , poprzez historię tej psiej postaci ;) Polecam ten film wszystkim.

A co wy na temat tego filmu sądzicie ?

ocenił(a) film na 8
Catherine_94

Całkiem przyzwoity :)
Spodobały mi się słowa "Żałuję ,że nie mogę już poczuć zapachu morza" budzą pewne refleksje.
Z resztą cały film jest jakby jednym wielkim morałem, przesłaniem.
Brakło może szczypty humoru, przez co film w moim mniemaniu był nazbyt przygnębiający.
Fajna końcówka, fajny, godny polecenia film :)

ocenił(a) film na 10
bartekcz92

Według mnie jest to bardzo dobrze zrobiony film.Opowiadający o tym co jest powszechne w życiu codziennym.Żądza pieniędzy,brak czasu-standard.
Wzruszyłam się bardzo na tym filmie i wyciągnęłam z niego wiele wniosków.
Ten taki najważniejszy to:
Życie ma się jedno,Nie można go zmarnować.

Polecam :-)

ocenił(a) film na 9
Olus0104

Kurczę za każdym razem , gdy go oglądam to się wzruszam , a nie zdarza mi się to często.. Cudowny film , bliski mojemu sercu - nie komercyjny co jest jego wielkim plusem ; ) Nie stara się wywołać emocji za wszelką cenę jak niektóre inne. Uwielbiam !

ocenił(a) film na 10
smallandalone

Pierwszy raz oglądałam ten film mając jakieś 8 lat. Płakałam wtedy tylko na koniec filmu. Teraz gdy obejrzałam go jeszcze raz, płakałam cały czas. Sama melodia wyzwoliła we mnie całe emocje, a sama historia pozwoliła mi zastanowić się nad moim życiem. Nie dawno straciłam bliską osobę oglądając ten film, myślałam o tej osobie. Oglądaliśmy kiedyś wspólnie ten film i śmialiśmy się i płakaliśmy przy nim ... Film godny obejrzenia, nawet po to by odciągnąć się od zabiegania w naszym życiu, a zobaczeniu, że warto więcej czasu spędzać z rodziną ... Życie jest tylko jedno, nie wiadomo kiedy można je stracić ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones