PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 734
oceny
7,6 10 1 7734
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

rozpacz

ocenił(a) film na 6

Ten film doprowadził mnie w dzieciństwie do prawdziwej rozpaczy i histerii. Płakałam
patrząc na samą okładkę kasety vhs. Poziom smutku w tym filmie jest wręcz nieznośny.
Niedawno obejrzałam na yt urywki i znowu zakończyło się to potokiem łez.

agyness

oj tam, oj tam, odrobina wzruszenia nikomu nie zaszkodziła ;) za dzieciaka też się poryczałam, teraz zdobyłam i obejrzałam właśnie po raz 2. - skończyło się, jak za dzieciaka albo i gorzej ;] w swoim gatunku rewelacyjny, punkty za grę Fluke'a i umiejętne nakręcenie czegoś, od czego się tak niemożebnie ryczy xD

ocenił(a) film na 8
agyness

również jako dziecko wpadłam w ogromny trans, podczas którego łzy leciały mi potokiem z oczu! Jeszcze nie zdobyłam się na odwagę, żeby obejrzeć film ponownie.

ocenił(a) film na 9
iza303

Ja tez strasznie plakalam, mam ogromny sentyment do tego filmu :)

ocenił(a) film na 9
agyness

Myślałam że tylko mnie ten film doprowadza do takiego stanu...Oglądałam go wiele razy(kaseta VHS do dziś stoi na regale) i za każdym razem ryczałam jak bóbr...Film jest piękny ale fakt-wyciska łzy jak żaden inny...Ale myslę że dobrze czasem poruszyć tą sferę,gdzieś w środku nas,którą na co dzień staramy się ukrywać:)
Pozdrawiam wszystkich płaczących:)

ocenił(a) film na 9
agyness

hehe to ten film powinien być zakazany. za każdym razem jak nawet pomyślę o tej historii to szklanki mi się robią w oczach :D Titanic to przy tym pikuś.

agyness

Ryczałam jako dziecko, obejrzałam po latach i to samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones