PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 862
oceny
6,5 10 1 48862
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Strzelanina totalnie niepotrzebna. Zupełnie jej nie rozumiem. Wyglądalo jakby została nakręcona tylko po to aby wydać pozyskane finansowanie. Film stał się w tym momencie swoją parodią.

Dodatkowo całość to smutny film o przemijaniu. Żal było na to patrzeć.

Zabraklo też odniesień do obecnego życia politycznego i społecznego.

Niektórych historii nie powinno się kontynuować.

Jaroslaw_Dykrzak

Dokładnie ,do strzelaniny film był ok a potem obrót o 180 stopni ,całkowicie niezrozumiałe ,rozumiem że część gliniarzy była zepsuta ale akurat w akcji udział brał tylko jeden a tak to ludzie którzy niby mieli zasady strzelali do niewinnych osób ,ojców,mezow, itd

ocenił(a) film na 8
autsajder7611

Też mnie w tym filmie to boli i dziwię się, że p. Władysław Pasikowski zdecydował się na taki brutalny krok. Nawet w najbardziej zdemoralizowanej grupie społecznej mogą trafić się dobre jednostki, a było nie było większość policjantów to jednak nie są sprzedajne kundle. Zero jedynkowe myślenie zawsze jest szkodliwe, nawet jeśli na swojej drodze spotkało się dużo czarnych (niebieskich) owiec. Można oczywiście to wytłumaczyć tak, że żądni zemsty bohaterowi się tylko bronili, a w ferworze walki pojawiły się ofiary ("gdzie drwa robią tam wióry lecą"). Swoją drogą pierwszy wystrzał padł ze strony policjantów.
Myślę, że gdyby historia filmu nie poszła w tę stronę, to dzieło nabrałoby głębszego wymiaru dramatycznego. Zemsta ojca na oprawcach swojego syna i trwający przy nim przyjaciel. Cóż, nigdy nie będzie tak, żeby nasze oczekiwania spełniły się w stu procentach. Sam osobiście życzyłem sobie, by w tym filmie Pasikowski prowokująco poruszył kwestie polityczne i bardziej skupił się na beznadziejności życia byłego esbeka, policjanta i skazańca w jednym.
Twórcy film zrobili, a my - odbiorcy - przyjmujemy go takiego jakim jest, a swoje opinie możemy wyrazić tu na forum i w ocenach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones