PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 886
ocen
7,3 10 1 96886
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

żmija

ocenił(a) film na 8

kto jest waszym ulubionym aktorem moim artur żmijewski,a waszym kto moze m.mroczek lub r .mroczek(hahahhahaha)

ocenił(a) film na 9
pawel2599

Nie , Edward Linde i Jan Machulski z Psów I ich słynny dialog
- Co wy tam palicie Stopczyk ?
- Ja ? Radomskie , Ale jak Pan Major woli Franz ma Camele
- Stopczyk wy mi już wyżej wała nie podskoczycie
Nie wszyscy wielbią nicość , są jeszcze tacy którzy potrafią docenić kunszt aktora.

ocenił(a) film na 6
Kojak

Gajos,Bińczycki, Baka.

użytkownik usunięty
irish23_faurepavane

Żmija w Psach2 jest wybitny, nawet Franz mu nie doruwnuje;)

ocenił(a) film na 8
Kojak

Zgodzę się na tych 2 aktorów ale dodam C.Pazurę do nich

ocenił(a) film na 10
pawel2599

a wiec ja podsumuje; zmijewski pazura gajos baka linde no i musze dodac jeszcze grabowskiego kozlowskiego i malaszynskiego.pozdro.

pawel2599

No zwlaszcza w ostatnich latach Żmijewski blyszczy,hm? Tylko nie wiem czy bardziej w "Na dobre i na zle" czy w "Ojcu Mateuszu",bo oba seriale tak doskonale,ze nie wiem na który się zdecydować. A te "nieliczne" reklamy,w których bierze udzial (kawa "Woseba",PKO TFI,kasy kredytowe Skok Stefczyka,woda Kazimierska)? Cóż to są male dziela sztuki! A pan Artur wznosi się w tych reklamach na wyżyny sztuki aktorskiej.

P.s.Jasne,że Mroczki mają mniej talentu niż Arturro Żmijewski,ale oni przynajmniej kiszą się w jednym serialiku ,a nie wyskakują co parę godzin na krzyż z telewizora jak on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones