PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583944}

Psy wojny

Soldiers of Fortune
4,3 1 610
ocen
4,3 10 1 1610
Psy wojny
powrót do forum filmu Psy wojny

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Gdy zobaczyłem obsadę tego filmu pomyślałem sobie ze może to być naprawdę fajna produkcja. W końcu zebrano tu naprawdę całkiem ciekawą ekipę z aktorów znanych choć z reguły albo nie grającymi głównych bohaterów albo próbujących się odbić po ostatnio słabszych produkcjach. Po przeczytaniu o co będzie chodzi w tym filmie tym bardziej utwierdziłem się w fakcie że będzie to fajny, szybki i mimo wszystko efektowny film w którym fabuła raczej do najważniejszych nie należy. A zamiast dobrego filmu akcji otrzymałem gniota klasy C albo i D. Efekty specjalne (co w takich filmach mimo wszystko jest dość ważne) są fatalne, akcja wlecze się powoli i momentami mam wrażenia że chcieli żeby coś było fantastycznym zwrotem w fabule a zamiast tego wyglądało to na zasadzie, "ktoś coś powiedziałem i lecimy dalej". Zresztą cała ta produkcja wygląda jakby nikomu nie chciało się jej robić. Montaż jest momentami nawet nie tragiczny co naprawdę zabawny, zresztą podobnie praca operatora który ma wrażenie też za bardzo się nie przykładał i po prostu usiadł sobie za kamerą i bez większego zaangażowania nagrywał wszystko co leci .
Miałem małą nadziej że może choć aktorsko ten film będzie dobry bo mimo wszystko Bean, Slater czy Cromwell to dobrzy aktorzy. A i tu mam wrażenie że oni po prostu wyszli odczytali swoje kwestie dwa razy żeby było z czego wybierać i poszli do domu.
Swoją droga jak można spieprzyć tak prostą rzecz efektowny film akcji z kilkoma znanymi aktorami. Powiem szczerze że w pewnym momencie musiałem sprawdzić czy przypadkiem tego filmu nie kręcił uwe boll bo wyglądało to bardzo na jego poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones