PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1321}

Psychoza

Psycho
8,1 145 601
ocen
8,1 10 1 145601
8,7 38
ocen krytyków
Psychoza
powrót do forum filmu Psychoza

jak dla mnie zaskakujące zakończenie to żaden powód aby nazwać film genialnym.
fabuła wcale nie powala(oglądając film 2 razy mi się zasnęło, przez długie przynudzające
dialogi, no i jeszcze przez tą muzykę)...
film obejrzałem bo podobno najlepszy film hiczkoka, no i jeśli ten jest najlepszy to reszty nie
chcę oglądać

użytkownik usunięty
GacMaster

najlepiej byłby abyś w ogóle nie brał się za klasykę

ocenił(a) film na 10
GacMaster

"2 razy mi się zasnęło"

to przestań ćpać, debilu

ocenił(a) film na 6
grezyl

kulturalna wypowiedź znafcy.

Nie ma to jak chłopaczek na forum rozemocjonowany psychicznie z trzęsącymi się łapkami i zwojami mózgowymi pogryzionymi przez korniki... bo człowiek który ocenia większość filmów na 1(m.in incepcje i mr.nobody) lub na 10 musi być ładnie walnięty w głowę

ocenił(a) film na 10
GacMaster

znafca :D Kolego pisac nawet nie umiesz, a za ocenianie takiego dzieła się bierzesz :D:D Spada poziom na filmwebie ;/

ocenił(a) film na 6
patrycjusz1

oO!

spada poziom ludzi czytających moje komentarze, skoro nie wyczuwają za krzty ironii w słowie: znafca

ocenił(a) film na 8
GacMaster

dzieci, Psycho to klasyka kina grozy typu slasher! wybitny film! powtarzam wybitny!:D

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

Kolego oceniając Lalkę Chucky jako arcydzieło sam wyeliminowałeś się z dyskusji o Panu Alfredzie :) Cieplo pozdrawiam nie włączajac się dalej w rozmowę jałową.

ocenił(a) film na 8
patrycjusz1

Chucky to też arcydzieło kina grozy, klasyka! tak jak Kruegery i Jasony
PS nie mówię tu o Alfredzie ale o filmie;)

ocenił(a) film na 6
AlbertWesker

a wg mnie nie wybitny, ale co najmniej dobry (pewnie chciałem go ocenić na 6+, a nie na 6- ;p)... w filmie widać, że proste sztuczki psychologiczne mogą dać całkiem fajny efekt... no ale z tym napięciem to tak średnio... polecam film Inni

użytkownik usunięty
GacMaster

''Inni'' - nawet nie mają startu do Psychozy, nie tal liga. W dodatku zakończenie jest tam żywcem zerżnięte z ''Szóstego zmysłu'', czyli film jest przewidywalny

ocenił(a) film na 8

popieram, mi "inni" nie przypasowali;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones