Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020 1 godz. 49 min.
6,6 9 223
oceny
6,6 10 1 9223
16 728
chce zobaczyć
5,3 7
ocen krytyków
{"rate":5.28571,"count":7}
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
  • Gaspacho69 ocenił(a) ten film na: 8

To co Margot zrobiła z tą postacią jest oszołamiające. W Birds of Prey postać Harley jest pokazana ze strony ludzkiej, nie tak jak w Suicide squad gdzie była tylko głupiatką ładną dziewczynką.
    Wszystkie sceny z Harley to mistrzostwo ale szczególnie dobre są sceny walki gdzie widać że Harley jest Akrobatyczną psychopatką.
    Poszedłem do kina z myślą że chce dostać moją komiksową porąbaną Harley Quinn i właśnie taką Harley dostałem
    8/10

• Gaspacho69 A ja jestem strasznie rozczarowany... porąbanej Harley z Suicide Squad, udającej słodką idiotkę, praktycznie nie było... dużo bezsensownych akrobacji i scen walki 3 kobiet vs 100 osiłków... :( szedłem na ten film tylko dla tej postaci i trochę mi przykro, że tak zmarnowali potencjał (nie mówiąc już o starej policjantce i kanarku). Wyszły z tego naprawde biedne aniołki czarliego z niezłymi przebłyskami Robbie Margot

• judi09 ocenił(a) ten film na: 6

brennt Zgadzam się, brakowało tej Harley do której właściwie mam sentyment. Tak szalonej i nieprzewidywalnej

• użytkownik usunięty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• wschud ocenił(a) ten film na: 10

biali hetero znów atakują

• użytkownik usunięty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Gaspacho69 ocenił(a) ten film na: 8

Niedopuszczalne że ktoś ma inną opinie niż ty

• Gaspacho69 Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się kto chodzi na te bzdury do kina a potem przypominam sobie, że McDonaldy są pełne ludzi. Ja je oglądam je wyłącznie z za szyby i nie jem podczas oglądania filmu. Polecam film rosyjski Leviathan lub australijski The Nightingale.

• Alex_Tyler ocenił(a) ten film na: 3

Wiechciu a może olać sieciówki i jeść normalnie w domu, samemu gotując? Jednak nie przemówisz im do rozsądku. pokolenie wychowane na zasadzie - jeść gotowe i obejrzeć filmy nie zmuszające do myślenia.

• Tomos ocenił(a) ten film na: 8

Wiechciu Och, jaki Ty niebanalny i unikatowy, inny od całej reszty owieczek.

• Gaspacho69 to co zrobiłeś z ocena dajac 8 też jest oszałamiające, ale mnie cieszy niski wynik box office, wiec walę oceny dziwnych ludzi, bo nie zrobią więcej tego co teraz.