PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1196}
7,3 47 524
oceny
7,3 10 1 47524
5,9 14
ocen krytyków
Pułkownik Kwiatkowski
powrót do forum filmu Pułkownik Kwiatkowski

może ktoś przetłumaczyc całą akcje pułkownika jak ruscy wywożą meble po prezydencie
bo nie wszystko tam rozumiem
dzięki

ocenił(a) film na 8
mix

Na szybko ze słuchu :)

K - Kwiatkowski, R - rosjanin

K: что вы ту делаете. это полъский мебелъ!
R: от мне. а вам какое депо. это для командира. это для командира!
K: а ваш товарищ командир для меня от цо. сам товарищ сталин так говорил с польским правительством и вам польши собирать забредипю.
R: А я вас?
K: я вас...? Я сюда командир и я вам пришел вашу совитскаю НКВД. Потому что вы против товарищу сталину уедете вы далеко ой далеко.
R: Я не знал. У меня был приказ
K: вы уже знаете. все мебел давай назад.
R: ребята.снимай

K: Co robicie? To polski mebel!
R: Do mnie! A co Wam do tego? To dla komendanta. To dla komendanta!
K: A Wasz towarzysz komendant to dla mnie "ot co" (ode mnie: oznacza to ch*ja). Sam towarzysz Stalin tak rozmawiał z polskim rządem i Wam zabronił rozkradać Polskę.
R: A ja Was?
K: Ja Was...? Ja tu jestem komendantem i przeszłem Wasze sowieckie NKWD. A dlatego, że Wy przeciw towarzyszowi Stalinowi zajedziecie daleko, oj daleko.
R: Ja nie wiedziałem. Miałem rozkaz.
K: Już wiecie. Wszystkie meble dawajcie spowrotem.
R: Dziecko, trzymaj.

ocenił(a) film na 8
victorion

PS: przydałoby się w temacie ostrzeżenie, że znajduje się tu fragment tekstu (na spojler to chyba za mało), by potem nikt nie miał żadnego "ale", a i Ci szukający znaleźli :)

victorion

dzięki

ocenił(a) film na 8
victorion

Fajne tlumaczenie :D Tyle że 'riebiata' to w tym znaczeniu nie tyle 'dziecko' ile 'chłopaki' :)

ocenił(a) film na 8
mikhael91

No i nie chodziło że 'przeszedł przez nkwd' tylko ze 'przyśle nkwd i wtedy [ten oficijer] pojedzie daleko, oj dalekoo:).., tak ruskich postraszył:))

ocenił(a) film na 8
mikhael91

Dzięki za doprecyzowania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones