PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822}

Purpurowe skrzypce

Le violon rouge
7,7 10 065
ocen
7,7 10 1 10065
6,0 2
oceny krytyków
Purpurowe skrzypce
powrót do forum filmu Purpurowe skrzypce

Niewiele jest takich filmów.Może wcale. Przedmiot w roli głownej , jednak przechodzacy z rąk do rąk (śmiertelnych). Uniwersalnośc tego filmu nie zna granic (może troche przesadzam). Zachwycil mnie po raz trzeci po 8 latach. Chyba sie z nim podziele.Nie wiem czy inni podziela moje wrazenia. Jest chyba cos takiego w poszczegolnych (zwlaszcza szczegolnych) filmach co wpasowuje sie w dana osobowosc. Polecam niekoniecznie kazdemu kto lubi myslec na dlugo po seansie o ogladnietym filmie. Film skierowany do osob wrazliwych .......

ocenił(a) film na 10
filnec_2

W pełni się z Tobą zgadzam, kogoś, kto lubi mordobicia i gęsto zaścielającego posadzkę trupa to dzieło nie wzruszy. Ja oglądałem ten film już kilka razy i za każdym odkrywam go na nowo, jest niesamowity, to dlatego zresztą jest białym krukiem, a dostanie jakiejś legalnej i porządnej jego kopii nie jest najtańsze i graniczy z cudem. Do mnie najbardziej przemawia historia Kaspara Weissa, skrzypce zawładnęły nim, tak jak ten film mną ile razy będę miał jeszcze okazję go obejrzeć tyle razy to zrobię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones