PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1059}
7,2 13 tys. ocen
7,2 10 1 12758
7,8 12 krytyków
Quiz Show
powrót do forum filmu Quiz Show

21?

ocenił(a) film na 6

Film taki sobie, a nabija się z teleturniejów typu Milionerzy. Chociaż może słowo nabija nie jest tutaj najlepsze, w końcu nie wiemy jak one powstają dziś, a film jest oprarty na faktach. A tak swoją drogą to zastanawiam się czy teleturniej 21 emitowany na reżimówce 1, nie jest przypadkiem tym Quiz Show. Bo jak tak, to tam pewnie też są maksymalne przekręty.

ocenił(a) film na 10
Lord___Sidious

Witam!
Ostatnio widziałem, że Quiz Show ma być na "Ale Kino" w styczniu. Nie mogę się doczekać ponieważ lubię Johna Turturro a i teleturnieje to programy które lubię :)

A co do mojego przedmówcy (post przed 4 lat - jak ten czas jest względny :) ) to tak. Leciał kiedyś na 1 ten teleturniej. Reklamowali go jako ten o którym nakręcono film (ale lole :) ). Były tam przekręty, sporo osób nie dostało kasy którą wygrali. Jak sprawa się skończyła to nie wiem, ale chyba było zgłoszenie do prokuratury.

Pozdrawiam

Tomrejten

Czas jest względny, ponieważ twój post jest o 4 lata młodszy niż autora tematu, natomiast mój post jest o 4 lata młodszy od twojego postu. Czy pisząc swojego posta myślałeś, że kiedyś w 2009 roku ktoś napisze odpowiedź ?

użytkownik usunięty
Lord___Sidious

Myślę, że nabijanie z teleturniejów jest jak najbardziej zasadne, a film pierwszorzędny. Brawa Panie Redford