PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107986}

Różowa Pantera

The Pink Panther
6,2 34 612
ocen
6,2 10 1 34612
4,3 6
ocen krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera

Gniot

ocenił(a) film na 1

No zapowiada sie niezly gniot.
Jean Reno, Steve Martin...Cos dla milosnikow francuskiego chlamu.

Snaga_Przeklety

Ach , najpierw ogląda się film ,potem można powiedzieć że "gniot"

Snaga_Przeklety

A ty niestety sobą nic nie zapowiadasz. Nie wiem od kiedy się ocenia film jeszcze przed premierą. Gratuluję inteligencji ! Pozdro

ocenił(a) film na 1
djwislak

Ja nie powiedzialem, ze to gniot.
Ja powiedzialem, ze ZAPOWIADA sie na gniota.
To roznica.
Moze jak go kiedys zobacze, to powiem,ze sie pomylilem.Ja na razie tylko przypuszczam,ze to bedzie gniot.
Czy moje przeczucia sie sprawdza,to sie okaze.

ocenił(a) film na 8
Snaga_Przeklety

Po pierwsze to film nie jest francuski, a amerykański...
No i ja wczoraj właśnie go obejrzałem i bardzo przyjemnie mnie zaskoczył, gdybym miał zapłacić za bilet to nie wybralbym się na ten film, ale ponieważ miałem bilety za darmo to poszedłem, i bardzo mi się podobało mocne 8/10. Film jest zabawny, ma kilka mocnych momentów, fajną ścieżkę dźwiękową i jak na komedię to myślę że tyle wystarczy ;-) Polecam w odróżnieniu do komedii romantycznych które ostatnio okupują box office... (a z komediami mają mało wspólnego).

ocenił(a) film na 1
ViceHrabia

fakt,film jest amerykanski.
Ale mojego zdania to i tak nie zmienia.

Snaga_Przeklety

Może to nie jest gniot, ale film niestety nie jest dobry. Humor bardzo prymitywny, chociaz trzeba przyznać że aktorzy robią co mogą, żeby film uratować. Właściwie można owiedzieć że powtórka z rozrywki zupełnie niepotrzebna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones