PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107986}

Różowa Pantera

The Pink Panther
6,2 34 612
ocen
6,2 10 1 34612
4,3 6
ocen krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera

...i choć nie lubię Martina - śmiałem się do rozpuku!!! Miejmy więc nadzieję, że będzie fajnie!!! :-)

marlon

Może być nieźle! Ale denerwuje mnie,z że ciągle przesuwają premierę :P
Przecież ten film miał się ukazać na począrku 2005 roku...

marlon

hmmm....ciekawa jestem...szkoda by bylo,gdyby film byl kiepski. Martina nie lubie-niestety kojarzy mi sie z raczej przykrym humorem-dla mnie on i Leslie Nielsen (ten od krzywego zwiercialda) nie sa zbyt zabawni-ale Jean Reno jest jednym z moich ulubionych aktorow,ze sporym dorobkiem,rowniez komediowym-wiec jestem pewna ze film obejrzec warto chociazby dla jego roli. ;]

marlon

Na stronie filmweb jest kilkazawiastunów tego filmu. Powiedzcie mi który wy ogląaliście :^)

ocenił(a) film na 7
_goftor_

gdy marlón (marlon) pisal tego posta, na filmwebie byl tylko ZWIASTUN 1, ale ZWIASTUN 3 jest praktycznie taki sam, tylko poszerzony o nowe sceny. wiec polecam ci sciagniecie wlasnie 3, chociaz 2 tez jest fajna, zreszta wszystkie zwiastuny maja prawie te same sceny pokazane :P

Co_lump

co ty gadasz kotilla lesli nielsen nie jest smieszny naga bron byla przerabana sie smialem na tym filmi a co do martina tez go nie lubie ale wczoraj zobaczylem zwiastun w kinie jak bylem na dick i jane niezly ubaw, rozowa pantera sie zapowiada zajefanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones