PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9204}

Rój

The Swarm
5,9 7 685
ocen
5,9 10 1 7685
5,0 2
oceny krytyków
Rój
powrót do forum filmu Rój

kiedyś gdy go obejrzałem w kinie będąc "dziecięciem" ;) był to wtedy dla mnie "najlepszy film jaki świat widział" Jakiś czas temu obejrzałem fragment... no cóż człowiek dojrzewa człowiek się zmienia a wraz z nim jego postrzeganie świata Ale tak na obronę zwracam uwagę na naprawdę rewelacyjną obsadę

ocenił(a) film na 3
piopio

Co z z tego,ze jest 'rewelacyjna obsada' jak wybitni aktorzy graja w sposób drewniany albo nie maja zbyt wiele do zagrania jak Richard
Chamberlain chociażby. Film jest nudny,nadęty i bez polotu. I nawet nie czepiam się,ze w dol spadł pociąg zabawka i ze elektrownia
atomowa tak jakoś śmiesznie wybuchła.Ten film mieści się jak dla mnie w schemacie bliskim produkcji Eda Woodsa.Tyle,ze tam był
w tym jakiś klimat i surrealizm,a tu? Za długi,nierobiący wrażenia.Wszystkie te tragedie.śmierci ludzi,są pokazane w mało przekonywujący sposób,niczym wojna w Iraku na CNN.I pisze to po obejrzeniu dzień wcześniej genialnego 'Płonącego wieżowca'.
Jeśli chodzi o tematykę pszczół w filmie to poszukuje innego filmu,gdzie również rój atakuje miasto a na koniec jeden straceniec opuszcza się z helikoptera w dol opuszczonej bazy wojskowej,żeby tam zwabić pszczoły.Czy ktoś pamięta tytuł tamtego filmu? Będę wdzięczny za pomoc.

Vaginator

wiesz już może o jaki film pytałeś?

ocenił(a) film na 3
ulifont

Tak, udalo mi sie ustalic wreszcie ten film. Nie bylo latwo przez ten glupi angielski tytul.
Jest tez dostepny po angielsku na youtube.

http://www.filmweb.pl/film/Terror+Out+of+the+Sky-1978-167666

ocenił(a) film na 7
piopio

Też na mnie zrobił mocne wrażenie , ale to inne czasy... zostawiłem jednak wysoką notę przecież wtedy bardzo mi się podobał...

piopio

Wielki szacunek za te przemyślenia! Niestety, większość zapomina o swej dorosłości i punktuje filmy według dziecinnego myślenia. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
piopio

Mam ten sam problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones