PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 168 014
ocen
8,0 10 1 168014
7,5 36
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

Dzisiaj w TVP1

ocenił(a) film na 10

Film, który bardzo mi się spodobał po przeczytaniu recenzji i opisu, a także obejrzeniu zwiastuna. Chciałem go sciągnąć, a dzisiaj puszczają na TVP 1 o godz. 20:00.

ViTti

Własnie leci. Szkoda tylko, że nie było go w oficalnych programach TV tylko pojawił się w ramach "żałoby narodowej".
Oglądam choć to już raczej końcówka a bardzo mi sie podoba i chciałabym kiedyś cały zobaczyc.

Askani

zdecydowałam się obejrzeć i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona :) naprawdę bardzo mi się podobał.... pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Rever

no, ja też obejrzałam w sumie zupełnie przez przypadek... aż dziwne, że w ogóle puścili, a co dopiero "w ramach żałoby narodowej"! przecież to film z czołówki... zupełnie nie w stylu TVP;)

pantalajmon

Bardzo dobry film, a kreacja Hoffmana wręcz genialna. Wogóle dzięki tej żałobie puszczają lepsze filmy wczoraj Waleczne serce dziś Rain Man ciekawe co jutro z klasyków.

ocenił(a) film na 10
ViTti

Świetny :) WIdziałam go już po raz 3, a obejrzałabym jeszcze chociaż raz, bo zawsze pozostawia niedosyt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones