PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 168 010
ocen
8,0 10 1 168010
7,5 36
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

całkiem, całkiem...

ocenił(a) film na 10

co prawda nie zachwycił mnie, ale fajnie się go oglądało, a w szczególności Hoffmana, jako chorego na autyzm (był baaaaaaardzo autentyczny!), ale trzeba powiedzieć, że również Cruise nie zawodzi - obaj aktorzy stworzyli dosyć ciekawą parę na ekranie. Polecam.

ocenił(a) film na 10
katrol

Hm, dzisiaj obejrzałem Rain Mana po raz drugi. Wrażenia podobne, choć nabrały znacznie większej mocy. Film genialny; dopiero teraz dostrzegłem siłę jego warstwy komicznej.

użytkownik usunięty
katrol

Nie calkiem calkiem tylko niezwykly, niezwykly film. Teraz mala gimnastyka: raczki do gory nad glowe i klaszczemy wszyscy razem dla Dustina, Toma, Barry'ego i dla reszty ekipy filmowej. Wiecej takich filmow robmy to sami sie czlowieczenstwa nauczymy !!! Gromkie brawa prosze majace nie milknac. :-)

ocenił(a) film na 10

No i jak widać, też to stwierdziłem, czego już chyba nie dostrzegłeś.

użytkownik usunięty
katrol

Bez komentarza. Nie zchwycil cie, ale sie fajnie ogladalo. Kurna, mam nadzieje, ze wyniosles cos z tego filmu i zglebiles sens tej historii. Mam nadzieje rowniez, ze to bylo powodem tak fajnego ogladania - wiedziec trzeba co nam chca ludzie przekazac.

Pozdro dla wszystkich :-)

użytkownik usunięty

HOFFMAN w tym filmie - THE BEST
Chinczyk (w szkole na informatyce - nie chce mi się logować ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones