plakat filmu Randka na moście

Randka na moście

If Lucy Fell
5,8 463
oceny
5,8 10 1 463
723
chce zobaczyć
{"type":"film","id":6331,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Randka+na+mo%C5%9Bcie-1996-6331/tv","text":"W TV"}]}
Randka na moście
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Joe MacGonaughgill (Eric Schaeffer) jest malarzem i nauczycielem, który zakochany jest do szaleństwa w Jane (Elle Macpherson), we wspaniałej kobiecie mieszkającej na przeciwko i którą obserwuje ukradkiem. Joe mieszka z Lucy Ackerman (Sarah Jessica Parker), psychoterapeutką, która jest jego najlepszym przyjacielem. Oboje zawarli pakt wJoe MacGonaughgill (Eric Schaeffer) jest malarzem i nauczycielem, który zakochany jest do szaleństwa w Jane (Elle Macpherson), we wspaniałej kobiecie mieszkającej na przeciwko i którą obserwuje ukradkiem. Joe mieszka z Lucy Ackerman (Sarah Jessica Parker), psychoterapeutką, która jest jego najlepszym przyjacielem. Oboje zawarli pakt w młodości, że popełnią samobójstwo skacząc z mostu jeżeli przed 30 urodzinami, żadne z nich nie będzie w poważnym związku partnerskim. Dzień ten zbliża się nieubłaganie i oboje robią wszystko, żeby znaleźć sobie partnera.

Randka na moście zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.