PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876601}

Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
5,1 19 805
ocen
5,1 10 1 19805
3,9 11
ocen krytyków
Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Film poniżej oczekiwań. Obraz fatalny i przy tym sztuczny. Aktorstwo beznadziejne. Muzyka nie wpada w uszy. A logika i fabuła? Jak w chyba każdym filmie od co najmniej dekady... Dla ogłupionych Amerykańców parafrazując Bagińskiego

To co mnie najbardziej rozwaliło to stopień inspiracji popkulturą a szczególnie gladiatorem. 7 wspaniałych to raz.

Knajpa mega podobn do Mos Eisley z SW. Nawet planeta podobna . A los generała podobny do niebiańskiego spacerowica.

Hitem są liczne nawiązania fo gladiatora. Słynny generał gladiatorem? Odgrywa go przyjaciel generała z Gladiatora? Ważny (w teorii bohater) ma na imię Decimus.
I już sobie mówiłem tylko spaceru wśród brakuje a tu... Cyk. I scene wśród zbliżeń w drodze do rodzinki mamy. Nawet muzykę podobną dali. Tyle że leci na napisach..

A to wszystko pomimo tego że mam straszny problem z dostrzeganiem takich schematów a na domiar złego oglądałem nieprzytomny w środku nocy....

Podsumowując. Film rozwiał moje nadzieje po zwiastunie. Myślę że takie 4 na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones