PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34854}

Rejs w nieznane

Swept Away
4,8 4 026
ocen
4,8 10 1 4026
2,5 6
ocen krytyków
Rejs w nieznane
powrót do forum filmu Rejs w nieznane

Zwłaszcza remak'ów z udziałem amatorów (pani Madonna)... No ale masy łykną wszystko....

ocenił(a) film na 8
Cpt_Spaulding

Amatorskie to niektórzy piszą recenzje kierując sie stereotypami i zasłyszanymi opiniami. Uważam, ze ten film został przekreślony zanim wszyscy go zobaczyli. A szkoda, bo uważam, że jest bardzo ciekawy. Pierwsza część jest komediowa a druga to świetne studium narastajacego napięcia miedzy snobistyczną kobietą skazaną na towarzystwo prostego mężczyzny na bezludnej wyspie. Ewolucja uczuć i odczuć doprawadza ich do gorącego związku. Polecam aby obejrzeć i co najmniej wyrobić sobie na temat tego filmu, jak i Madonny jako aktorki, własne zdanie. Warto.

aledeto

Twój komentarz jest bez sensu - najpierw piszesz o dwóch częściach filmu -- w tym remaku jest to zrobione tak samo jak w oryginale. Dalej piszesz o konieczności obejrzenia tego filmu przed wyrobieniem sobie o nim opinii - przecież widziałem zarówno ten remake jak i oryginał. Również, mam wyrobione zdanie o Madonnie jako o aktorce (mierna udawaczka, choć i tak lepiej sprawdza się przed kamerą niż na scenie), ale nie ona jest tutaj problemem tylko cała ta mierna podróbka, w której w tym przypadku występuje. Powtarzam - ten film po raz kolejny przekonuje mnie, że robienie wszelakich remaków, zwłaszcza uznanych filmów, powinno być zakazane!

PS. Oczywiście zakładam, że wiesz, że ten film to remake głośnego swego czasu filmu Liny Wermuller "Travolti da un insolito destino nell'azzurro mare d'agosto" z '74.

ocenił(a) film na 6
Cpt_Spaulding

jesli Madonna lepiej sprawdza si przed kamerą niz na scenie, to w takim razie polecam oglądnięcie kilku koncertów. Bo chyba mamy do czynienia z kolejną ciekawą opinią, ktora nijak ma się do ogolnie przyjętej prawdy, że to własnie Madonna robi jedne z najlepszych koncertow. Uwielbiam wręcz subiektywne opinie "amatorów", którzy wszedzie sie pchają, a generalnie NIC wiedzą. Ani o filmie, ani o muzyce. Mimo wszystko pozdrawiam :)

adriankrawec

"na scenie" -- nie twierdzę, że nie występuje w b. widowiskowych koncertach. Twierdzę, że nie umie śpiewać, nie ma i nigdy nie miała głosu ani umiejętności. A to że karierę zrobiła w show-biznesie to jest już zupełnie inny temat (ktorego zresztą nie zamierzam podejmować na tym filmowym forum).

ocenił(a) film na 8
Cpt_Spaulding

Po raz kolejny przekonuję się, że wypisywanie głupot powinno być prawnie zakazane

ocenił(a) film na 8
Cpt_Spaulding

Dla mnie to Twoj komentarz jest bez sensu. Z tego co piszesz wnioskuję, że remake dla Ciebie ma szanse byc dobry wtedy gdy jest wiernym odwzorowaniem oryginały. A to juz świadczy o Twoim ograniczeniu :)

aledeto

Zgadzam się. Wszystkie komentarze Autora postu są bez sensu. Uważam, że jest to jeden z najlepszych filmów z udziałem Madonny. Poza tym dziwi mnie również, że film został określony jako komedia romantyczna. Nie widzę tu nic z komedii, można to ująć jako dramat kładący nacisk na psychologiczną walkę uczuć pomiędzy dwojgiem osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones