PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 629
ocen
4,7 10 1 26629
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Ciekawi mnie, czy ktoś już wie, czy Naomi W. będzie grała czy nie? Bo jeżeli nie, to kiepsko będzie z tą częścią.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
dnp

Ślepa jesteś czy co???.....to jest amerykańska wersja...

ocenił(a) film na 6

Przecież Naomi gra w amerykańskiej wersji, nie wiem kto tu jest ślepy...

użytkownik usunięty
dnp

Przepraszam....Ja myślałem,że chodzi o postać Naomi,a ci chodziło o aktorke Naomi co grala Rachel w USA....Wzracam tobie honor:)...Pozro i wpadnij na mój Blogasek:P

dnp

Jeśli to będzie prequel to nie bardzo :) Jestem ciekaw czy ta część na pewno powstanie czy będzie tak jak ze Swietymi z Bostonu :P

ocenił(a) film na 3
Gh0st

ja mam nadzieje ze zagra w tej czesci ;), mam tez nadzieje ze w koncu samara ja dopadnie ;):P:P hehe... wiem jestem szczery;P:P:Pale takie jest moje zdanie:P:P:P

dnp

Ja znalazłam newsa w necie,że Naomi raczej nie zagra w tej wersji :-( Czytałam coś że reżyser w ogóle chce ukazać historię innych postaci...nie wiem może to plotki<oby>,bo bardzo podobały mi się poprzednie części i uważam,że fajnie by było zobaczyć Naomi jeszcze raz.A tak ciekawe co oni tam wymyślą,bo w 2 niby miał być koniec-Rachel zamknęła studnie.Samara powróci????

Pepetka

Raczej jej nie będzie ale zato pojawi się w Harry Potterze 6

dnp

Odświeżam;) no więc to podobno ma być coś jak "Ring 0". Ale dlaczego w obsadzie jest Aidan??? Skoro on sie tam znajduje, to dlaczego nie ma Rachel???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones