PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 629
ocen
4,7 10 1 26629
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Ktoś wie czy ruszyły już jakieś prace nad tym filmem? Czy zaczęli już kręcić? I czy w filmie zagra Naomi Watts, czy będzie to jedynie zapis życia Samary?

ocenił(a) film na 8
bittersweet_

Co z tego mi wiadomo to Watts nie zagra w tej części. Prawdopodobnie trwają prace nad filmem.

MansonBest

Prawdopodobnie. Parę lat temu przeczytalam, że film wejdzie do kin w 2009 roku. Jeszcze niedawno na filmwebie pisało, że 2011. a teraz już, że w 2012.

bittersweet_

Niestety powstanie. Czytałem dzisiaj w necie, że Japończycy również planują nakręcić kontynuację Ringu i to w 3D :-(
Najnowsza odsłona Ringu będzie nosiła tytuł '' Sadako 3D ''. Film wejdzie na ekrany w 2012 roku.

ocenił(a) film na 8
SCOTT_87

Doobree.. "Sadako 3D" hahahaha. Tak serio to obejrzę, jestem ciekawy ringu w 3D hahaha

użytkownik usunięty
MansonBest

To tytuł roboczy. Ale znając Japończyków, prędzej się uwiną z tym sequelem niż Amerykanie ze swoim. Mam tylko nadzieję, że film będzie trzymał poziom całej sagi (Ringu 1, 2 i 0), a nie alternatywnego sequela (Rasen). Człowiek miałby tę pewność, gdyby reżyserem był Nakata (jednak on jest zajęty przy amerykańskim sequelu) czy Tsuruta (który już raz sprawdził się jako godny kontynuator dzieła Nakaty). Jednak jeszcze nie wiadomo nic na temat reżysera... Amerykański też z chęcią obejrzę. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones