film

Robactwo

Vermines
2023
1h 43m
5,9 347
ocen
5,9 10 1 347
5,5 4
oceny krytyków
Kaleb w grze z losem wyciągnął krótszą zapałkę. Mieszka na francuskim, omijanym z daleka przez policję przedmieściu, ciągle kłóci się z siostrą i chyba nigdy nie był... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Robactwo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Robactwo
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2024-03-06T08:57:18 https://fwcdn.pl/webv/83/74/68374/68374.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/11/10041011/Infested___Official_Trailer___Shudder.vp9.1080p.webm

Kaleb w grze z losem wyciągnął krótszą zapałkę. Mieszka na francuskim, omijanym z daleka przez policję przedmieściu, ciągle kłóci się z siostrą i chyba nigdy nie był bardziej samotny niż teraz. Najlepszymi przyjaciółmi Kaleba są gady i płazy, które mieszkają w terrariach w jego małym pokoju. On sam też mieszka trochę w terrarium: wielkimKaleb w grze z losem wyciągnął krótszą zapałkę. Mieszka na francuskim, omijanym z daleka przez policję przedmieściu, ciągle kłóci się z siostrą i chyba nigdy nie był bardziej samotny niż teraz. Najlepszymi przyjaciółmi Kaleba są gady i płazy, które mieszkają w terrariach w jego małym pokoju. On sam też mieszka trochę w terrarium: wielkim bloku, który bardziej przypomina więzienie niż dom. Pewnego dnia, pod wpływem impulsu, Kaleb kupuje od szemranego handlarza niebezpiecznego pająka. Kiedy jadowita bestia ucieka, zaczyna się walka z czasem. Kaleb i jego przyjaciele próbują ją schwytać, ale pająków jest coraz więcej. I są bardzo głodne.

boxoffice
$2 406 889 na świecie
$2 406 889 poza USA
dystrybucja
M2 Films
tytuł oryg.
Vermines
inne tytuły
Vermin Międzynarodowy
Infested Międzynarodowy
Infested USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W końcu po kilku miesiącach udało mi się obejrzeć ten film i muszę przyznać że jestem zadowolony - potrafi przestraszyć. Reasumując można powiedzieć że w końcu po tylu latach od czasu arachnofobii w latach 90 w końcu można pozytywnie wypowiedzieć się o horrorze związanym z pająkami.

Kiedy w PL? Za rok?
nie ma nawet na p2p

Jest to odniesienie do czasu COVID 19 i uwczesnych, często butalnych zachowań policji (kwarantanna), oraz o sprowadzaniu nielegalnych, rzadkich gatunków z krajów tropikalnych do krajów zachodnich (czytaj: imigrantów) pod przykrywką horroru monster-movie.

Kto to oceniał?

Swietny film

użytkownik usunięty

Dobry film, ale nie dla prawackiej konserwy spod znaku Konfederacji. Wszyscy inni,normalni ludzie beda sie mogli cieszyc porzadnym , europejskim monster-movie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones