PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430661}
6,9 124 950
ocen
6,9 10 1 124950
5,7 20
ocen krytyków
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

Do ludzi, którym nie pasuje Russel Crowe w roli Robina. Mam pytanie: skąd wiecie, czy on pasuje do tej roli czy nie? Przecież nie ma żadnego zdjęcia czy obrazu Robina Hooda. Więc równie dobrze grać go mógłby prezydent Lech Kaczyński. Faktem jest, że możecie się tylko domyślać jak on wyglądał. Tak samo jak czasem słyszę, że imię nie pasuje do osoby. Tego zupełnie nie rozumiem. Czy w imieniu jest zawarta informacja co do wyglądu tej osoby? Czy na przykład Marcinowie mają określony wygląd, a jeżeli wyglądają inaczej, muszą zmieniać imię? To bez sensu.

ocenił(a) film na 3
Gladiatorek

Zgadzam sie z przedmowca. Na razie nie mozmy stwierdzic czy Rusle pasuje do tej roli czy nie. Poza tym juz nie raz mnie pozytywnie zaskoczyl takze, pozyjemy zobaczym. Ja osobiscie mocno trzymam kciuki.

Gladiatorek

No cóż może i masz rację. Jednak najbardziej gryzie mnie fakt, że Crowe wygląda tu tak samo jak w "Gladiatorze". Powinni poddać go większej charakteryzacji, ale jeszcze wszystko możliwe bo jak narazie zdjęcia są z pierwszych dni przymarkowych i zdjęciowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones