PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 060
ocen
7,2 10 1 77060
6,6 8
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Znakomita najlepsza ze wszystkich ponieważ więcej w niej akcji

ActionMAN

Zgadza się , dla mnie też jest to najlepsza częsc.

ocenił(a) film na 4
ActionMAN

A ja uważam w prost przeciwnie, według mnie jest to chyba nasłabsza część Rockiego, marne aktorstwo szczególnie Lawrence'a Tureauda; cieniutki i oklepany scenariusz i reżyseria. 4/10

Redox

nie zwracam uwagi na aktorstwo u mnie liczy się coś innego

użytkownik usunięty
ActionMAN

Aktorstwo jest bardzo ważne, jak nie najważniejsze, jak można nie zwracać na nie uwagi?

ocenił(a) film na 10

dla mnie to rownież najlepsza czesc... Rocky rulez!

Uras

Też uważam bezdyskusyjnie że to najlepsza część, po prostu uwielbiam oglądać tą scenę gdy Rocky w rewanżu nokautuje Langa...

ocenił(a) film na 10
kluczu90

Przy tej scenie zaw2sze mam ciary na plecach xD

kluczu90

Albo uwielbiam tez sceny treningu w tej części.. Wogóle uważam ten film za bardzo życiowy. Jeśli któs wzoruje się na Rockym to każda życiowa przeciwność nie jest niemożliwa do pokonania, skoro umie walczyć z tym nasz bohater dając nam przykład, to czemu my nie możemy robić tak samo:) A dokładnie chodzi mi tu o kwestie gdy Rocky traci tytuł i umiera Micki. Mimo tych przeszkód umiał się otrząsnąć czyli odzyskać tytuł i wygrać z losem...

ocenił(a) film na 6
kluczu90

Zdecydowane i bezsprzecznie najlepszą częscią jest pierwsza. Bo jako jedyna jest dość ambitnym filmem, co potwierdzają nagrody
(3 oskary,10 nominacji)
Reszta części jest tylko tłem do pierwszej, dopełnieniem historii.
Ale każdy co sie zna dobrze na kinie zauwazy ze z każdą kolejną częscią poziom spadał.
Mi osobiście podobał sie takze prócz jedynki jeszcze druga częśc i mam do niej sentyment z młodości. Ale 3, 4 i 5 mnie irytowały.

kluczu90

też to uwielbiam

3sjc

Jak dla mnie też najlepsza III ;) A Sylvka to bym schrupała wrrr ;)

ewcias1986

co racja to racja

ActionMAN

Tak, zdecydowanie najlepsza część!!

ocenił(a) film na 9
ActionMAN

Rewelacyjne kino, ale jeśli chodzi o spór, która część jest najlepsza, to dla mnie bez porównania nadal zostaje pierwsza część.

ocenił(a) film na 10
Krzysztof421

To zależy chyba od wieku, jako gówniarz uważałem że najlepsza jest 3, bo Rocky stacza aż 3 walki , teraz uważam że najlepsza i to zdecydowanie jest 1.

SebastianNiestudent

Moim zdaniem walka z MR T wprowadził cyrk do tej serii.

ocenił(a) film na 8
ActionMAN

A moim zdaniem 4 najlepsza. Najlepszy klimat, muzyka itd. Ale to moje zdanie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones