PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562285}
plakat filmu Rozczarowana

Rozczarowana

Disenchanted
5,4 1 802
oceny
5,4 10 1 1802
2 333
chce zobaczyć
Rozczarowana
  • Disney+ - https://www.disneyplus.com/movies/rozczarowana/5rnVhiRFkaqL

    abonament
    za 28,99 zł


Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymiOd ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej "długo i szczęśliwie" ponownie się oddala, pomocy szuka w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest "długo i szczęśliwie" dla niej i dla jej bliskich.

Rozczarowana
Zwiastun nr 2
Rozczarowana
Zwiastun nr 1
nr 2 2022-11-02T09:33:16 https://fwcdn.pl/webv/30/97/63097/63097.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/85/562285/Disenchanted_trailer_oBl.vp9.1080p.webm
Rozczarowana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Bill Kelly (postacie) /
dystrybucja
Disney+
studio
Josephson Entertainment / Right Coast Productions / Walt Disney Pictures
tytuł oryg.
Disenchanted
inne tytuły
Enchanted 2 (tytuł roboczy) USA
Więcej...

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.