PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9294}

Rycerz króla Artura

First Knight
6,6 30 421
ocen
6,6 10 1 30421
5,1 7
ocen krytyków
Rycerz króla Artura
powrót do forum filmu Rycerz króla Artura

Gdy juz dostał zbroje i stał sie rycerzem to wyglądał naprawde zle, inni aktorzy mieli normalne ruchy mimo zbroji a on był sztywny jak robocop. Widac ze nie miał wczesniej doswiadczenia z filmami historycznymi. Gdy był na ekranie to cały czas stawiałem sobie pytanie , co tu robi ten laluś? Pozatym sceny walki w jego wykonaniu byly teatralne i sztuczne, nie czuc siły ciosów. Ale film ogulnie oglądało sie dobrze mimo że czesto był przewidywalny a postepowanie postaci wydawało sie nie adekwatne do sytuacji.

ocenił(a) film na 5
Klopsik1988

dokladnie ja bardzo lubie ten film ale poprostu irytuje mnie geer( czy jak to sie rtam pisze) bo jakos kojarzy mi sie z innymi rolami jak z preety women albo dr.t i kobiety jako taki w sumie żigolak i ze tak powiem pies na baby a tutaj ma byc rycerzem w sumie powsciagliwym ale jak juz romantycznym to delikatnym no i tez doswiadczonym przez los i z calym szacunkiem trzeba mu przyznac ze jest dobrym aktorem ale zapisal sie juz w histori w innych rolach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones