PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1291}

Rydwany ognia

Chariots of Fire
7,1 11 182
oceny
7,1 10 1 11182
6,8 8
ocen krytyków
Rydwany ognia
powrót do forum filmu Rydwany ognia

dobry film nic więcej niesie go Muzyka Vangelisa... to aż przykre, ze muzyka az tak zdominowała film, a sam film? No coz, kilka swietnych scen, zrobiony dosc ołowianą reką ogolnie film jedynie dobry...

the_day_after_2

Dla mnie to ważny film, zaliczam go do swoich ulubionych.Zawsze ,jak chcę obejrzeć prawdziwy sport, myślę o "Rydwanach..." i o słowach "niech wygra najlepszy". Dużo myślałam o nim podczas Euro, kiedy informacje związane ze sportem futbolowym- a właściwie z biznesem sportowym czy futbolowym były zdominowane przez newsy o aferze z biletami itp., a prezentacja każdego piłkarza zaczynała się od obwieszczenia kwoty, za którą był lub będzie kupiony, ile jest wart jako produkt, ile zarobi na występie w spotkaniu itp. Mnie "Rydwany..." momentami bardzo wzruszają, lubię do nich wracać, oglądałam je kilka razy i pewnie jeszcze nieraz będę. O to chyba chodzi - żeby film poruszał. A muzyka istotnie cudowna, ponadczasowa - wczoraj słyszałam ją na otwarciu igrzysk - i co miałam przed oczami? Tę wspaniałą dla mnie scenę z filmu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
the_day_after_2

Film jest fantastyczny- sięga do tych momentów w historii sportu, gdy nie liczyła się kasa, ale humanizm, zdrowe współzawodnictwo. Muzyka- genialna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones