PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9304}

Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym

Things to Do in Denver when You're Dead
7,2 10 952
oceny
7,2 10 1 10952
7,0 6
ocen krytyków
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym
powrót do forum filmu Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym

Świetni aktorzy, groteskowe, przerysowane postaci, specyficzny humor, ciekawy scenariusz. Polecam!

ocenił(a) film na 9

Dokładnie.. Podpisuje się po tym.. Film klasa!

użytkownik usunięty
McCoval

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Genialny.

użytkownik usunięty
McCoval

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Genialny.

ocenił(a) film na 10

Niechce by ten post zamienił sie w toearzystwo wzajemnej adoracji wiec moze naposmy jakiegos cwela zeby zbeształ ten film ze by go potem ukamieniowac Ja daje 10/10 i kropka pozdr.

ocenił(a) film na 10
tomasiak

Mogę robić za cwela i chętni sobie pojadę. Film do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10/10

ocenił(a) film na 7

Film nienajgorszy, ale z tym Tarantino to lekka przesada.

ocenił(a) film na 9
zeed79

Oczywiście, że przesada, bo ten film jest 1000 razy lepszy od filmów Tarantino (przynajmniej tych nowszych)

ocenił(a) film na 8

a mnie się podobał

ocenił(a) film na 7

Zgodze sie film świetny. Przypominal mi jedyny film Tarantino, ktory uwazam za swietny - "Wściekłe psy". Z reszta jego filmow nie ma co porownywac. Nie ten poziom.

ocenił(a) film na 9
benek_2

No cosz ty gadasz??? A PULP FICTION??????

ocenił(a) film na 8

tarantino ?? lekka przesada moze nie tyle przesada co pomylka...

Tez odczulem klimat tarantino, przyzwoity film, a dodatkowo dzieki obsadzie awansuje o pol noty wyzej co ostatecznie daje mu 8.

ocenił(a) film na 3

Wongo, powiedz mi, gdzie ty w tym nudnym,stereotypowym i przewidywalnym filmie widzisz jakikolwiek podobieństwo do filmów Tarantino? Nie wiem jakim ty jesteś miłośnikiem Tarantino, ale może znasz go głównie z recenzji albo opowiadań kolegów. "Wściekłe Psy" mają więcej akcji w ciągu 10 min niż cały ten film, a jedna postać z "Pulp Fiction" jest ciekawsza niż wszystkie postacie z niego. 3/10

użytkownik usunięty
Ptery

Według mnie scenariusz jest ciekawy, tak samo gra aktorów, ale reżyserowi tego filmu daleko do Tarantino, oj daleko...

Ptery

Mnie się kojarzył z Pulp Fiction. Tyle, że lubię Garcię.

ocenił(a) film na 8

Tarantino może jest nieprzewidywalny, ale jego Fani już nie.
Film Gary Fledera, IMO świetny!.

ocenił(a) film na 8
tenszin

To fakt, zresztą sam Ouentin stwierdził kiedyś, że to jeden z jego ulubionych obrazów.

O tak, zgadzam się, mimo bdb gry aktorskiej chyba całej ekipy o ile dobrze pamięta to jak dla mnie zbyt brutalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones