PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008947}

Rzut życia

Hustle
7,0 23 922
oceny
7,0 10 1 23922
6,1 15
ocen krytyków
Rzut życia
powrót do forum filmu Rzut życia

bardzo grzeczniutki, bardzo zachowawczy, niemal bezemocjonalny, można porównać do kiepskich filmów religijnych o szansach i możliwościach, film ma niską wartość, nie licząc wartości marketingowej dla NBA, Sandler na pewno dobrze się bawi bo jest fanem koszykówki

mitrus80

Ty tak serio czy to troll komentarz?
Jeżeli ten film nie miał żadnych emocji to pewnie taki np Titanic też pewnie jest dla Ciebie filmem o jakimś tam statku który się rozbił o górę lodową i ktoś tam utonął...

ocenił(a) film na 8
kamil_kasprzycki

troll nie karmiony zdycha smiercia naturalna...

ocenił(a) film na 5
sobanek

odpowiedź bez sensu nie zasługuje na reakcję, ale cię oświecę, film "Rzut życia" jest bardzo przeciętny i nie oferuje nic nowego, nawet "Eddie" z Whoopi Goldberg był lepszy

ocenił(a) film na 8
mitrus80

i piszesz to jako twórca filmowy i gracz NBA razem bo znawstwo aż bije od Twoich wypowiedzi... XD jesteś na bierząco a przytaczasz filmy sprzed 25 lat... Śmiem twierdzić, że gust jest jak dupa i każdy ma swój.

ocenił(a) film na 5
sobanek

bo najlepsze filmy o koszykówce (niekonieczne NBA) są właśnie z tamtych lat, oczywiście, zgadza się, to moja opinia, nie piszę za innych, po prostu mnie tym trollem rozbroiłeś

ocenił(a) film na 5
kamil_kasprzycki

Porównuję ten film do innych o koszykówce, i to nie jest żaden trolling, zwyczajny film sportowy bez większych emocji, a jako kibic NBA jestem całkiem całkiem na bieżąco. "Heaven Is a Playground"1991; "Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault" 1996; "He Got Game"1998 to są konkretne filmy, a ten tutaj, oprócz ładnego montażu scen gry nie oferuje nic nowego

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Dodałbym jeszcze "Blue Chips", "Trener" z Samuelem, a nawet "Biali nie potrafią skakać", czy choćby bardzo dobry w swoim gatunku "Król kosza".

ocenił(a) film na 5
Hugon_okrutnik

to mnie zaskoczyłeś z tym Blue Chips, nie miałem okazji, ale się odwdzięczę mniej znanym tytułem - Sunset Park 1996, dzięki za podpowiedź, co se obejrzeć, Coach Carter wg mnie słaby film, ale Król kosza całkiem spoko, bardzo sympatyczny, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones