Słoń

Elephant

2003 1 godz. 21 min.
6,9 34 478
ocen
6,9 10 34478
31 846
chce zobaczyć
7,5 8
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":8}
powrót do forum filmu Słoń
 • Mój wybór - Eli - chłopak z pasją i marzeniami, i ta scena, kiedy za chwilę ma zginąć a robi zdjęcie...być może najlepsze w swoim życiu...

  John - przytłoczony różnymi troskami o których nie mówi nikomu

  Michelle - pokazana jako szkolna brzydula i wyrzutek, jednak w zawoalowany sposób możemy przyjrzeć się jej samotności, wykluczeniu, miałam wielką nadzieję że ona jakoś się uratuje...

  Z tym filmem jest tak, że jak go obejrzałam to stwierdziłam że cięzki i monotonny, ale potem non stop rozmyślałam o nim i jego bohaterach.

 • jamnisia ten co strzelał

 • jamnisia Nicole, Brittany i Jordan dlatego że prawdopodobnie zblazowane do suchej nitki, nie umiejące się cieszyć nawet z tak pięknej czynności jaką jest jedzenie, życie godne pożałowania i potępienia. Jednak ich najbardziej mi żal, ale czy naprawdę zginęły?

  Nate – ponieważ to postać której twórcy nadali imię a nawet pozwolili wypowiedzieć kilka słów. Myślę że to nie bez znaczenia, możliwe że istniał jakiś większy plan dla tej postaci ale został zaniechany. Możliwe że istnieją gdzieś schowane w szufladzie nieco inne stronice scenariusza w której ta postać jest naprawdę wartościowa. Poza tym wygląda bardzo sympatycznie. Podobnie lecz słabiej myślę o Bennym.

  Michelle – bo lubię kujonki w przeciwieństwie do pospolitego szkolnego bydła ich wnętrze można odkrywać w nieskończoność i nawet na chwilę się nie nudząc (przynajmniej ja)

  Na koniec Boomer, bo kto go teraz będzie dokarmiał jeśli szkoła zostanie zamknięta?